Wyszukiwałeś:

S1

. Znaleziono 193 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S1

Spróbuj też wyszukać: S69 1 e75

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 193 wszystkich):

S1 pod kontrolą

Informacja o stanie robót przy budowie drogi ekspresowej S1 z Pyrzowic doPodwarpia była jednym z punktów posiedzenia Regionalnego KomitetuMonitorującego Programy Phare SSG. Trasa S1 ma ogromne znaczenie dlarozwijającego się lotniska. Z roku na rok z jego usług korzysta coraz więcejosób.

 

Pięć wariantów dla S1

O pięciu wariantach przebiegu drogi ekspresowej S1 łączącej Mysłowice zBielskiem-Białą rozmawiali samorządowcy i posłowie z gmin, przezktóre droga będzie przebiegać.

 

Wariant dla S1

Przebieg projektowanej drogi ekspresowej S1 był tematem spotkania wojewodyśląskiego i małopolskiego. Projektowany odcinek S1 będzie przebiegałmiędzy dwoma województwami między węzłem Kosztowy II w Mysłowicach awęzłem Suchy Potok w Bielsku-Białej.

 

Małopolska chce S1

Protest przeciwko pomijaniu powiatu oświęcimskiego przy projektowaniu ibudowie drogi S1 i tym samym wykluczaniu województwa małopolskiego zprzebiegu tak ważnej dla kraju trasy zgłosili przedstawicielesamorządów powiatu, gmin i województwa, Małopolskiego ZarząduDróg Wojewódzkich oraz regionalni politycy.

 

Znamy ceny Audi S1

Na polskim rynku ruszyła już sprzedaż najmniejszego Audi w najmocniejszejodmianie. Audi S1 oferowana będzie w cenie od 130.670 zł.

 

Audi S1 Sportback: Piętno legendy

Z oznaczeniem S1 do tej pory kojarzył mi się jeden samochód –Audi Sport quattro S1. To tym monstrum Walter Röhrl w 1987 roku pobiłrekord Bobby'ego Unsera na górze Pikes Peak. Monstrum to słowo klucz nadziś. Współczesne S1 do potworów nie należy, ale na drodzeprzestraszy niejednego konkurenta.

 

Droga S1 do lotniska będzie mieć drugą jezdnię

Droga ekspresowa S1 na odcinku Pyrzowice - Podwarpie będzie mieć drugąjezdnię. Katowicki oddział GDDKiA właśnie ogłosił przetarg na tęinwestycję.

 

23 kandydatów do budowy drugiej jezdni na S1

Kilka dni temu wpłynęły aż 23 wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym. Ma ono wyłonić wykonawcę drugiej jezdni drogi ekspresowej S1. Chodzi o odcinek od węzła "Lotnisko" do"Podwarpie".

 

S1 Pyrzowice-Podwarpie - rozstrzygnięcie pierwszego etapu

Rozstrzygnięto pierwszy etap postępowania przetargowego na budowę drugiejjezdni drogi ekspresowej S1 na odcinku od węzła Lotnisko do Podwarpia.

 

Droga S1 ? trzy odcinki do 2022 roku

Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość. Dopiero w 2022 roku zostanąoddane do użytku kolejne trzy odcinki drogi ekspresowej S1 o łącznejdługości 51 km. Taką informację podał do wiadomości resort infrastruktury.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021