Wyszukiwałeś:

S10

. Znaleziono 117 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S10

Spróbuj też wyszukać: s6 droga S10 Wałcz -Bydgoszcz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 117 wszystkich):

Walczą o S5 i S10

O jak najszybszą budowę dróg ekspresowych S5 i S10 walczy jużBydgoszcz, Żnin, Świecie i Dobrycz. Samorządowcy rozpoczęli starania opriorytetowe potraktowanie inwestycji po tym jak rząd budowę trasy S5 NoweMarzy – Bydgoszcz – Żnin umieścił na liście rezerwowej a drogiS10 nie uznał za priorytetową.

 

Białe Błota: Powstaje węzeł S5/S10

W związku z budową drogi ekspresowej S5/S10 na odcinku węzeł Stryszek– węzeł Białe Błota, drogowcy wprowadzają nową organizację ruchu.Na skrzyżowaniu istniejących dróg krajowych nr 5 i 10 oraz drogiwojewódzkiej nr 223 powstało nietypowe rondo.

 

Koniec prac na drodze S5 i S10 Stryszek - Białe Błota

Zakończyły się prace na ponad 12 km drogi ekspresowej S5 i S10 Stryszek– Białe Błota. Efekty: bezkolizyjny węzeł, dwie jezdnie z dwoma pasamiw obu kierunkach, 5 wiaduktów drogowych, ekrany akustyczne i zadowoleniekierowców.

 

Są szanse na nowe obwodnice w zachodniopomorskim

Obwodnice wszystkich miast powyżej 15 tysięcy mieszkańców, odcinkidróg ekspresowych S11, S6 i S10 - to inwestycje, które mająszanse powstać w nowej perspektywie Programu Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 w województwie zachodniopomorskim.

 

Konsultacje społeczne dla S10

W celu przygotowania dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji budowydrogi ekspresowej S10 na terenie województwa kujawsko-pomorskiego(Wyrzysk-Bydgoszcz-Toruń-Blinno) w najbliższych dniach odbędą siękonsultacje społeczne mające na celu poinformowanie lokalnej społeczności oplanowanym przedsięwzięciu.

 

Prace nad S10

W celu aktualizacji obowiązującego Studium Techniczno-Ekonomicznego z 2001roku GDDKiA zleciła przygotowanie opracowań o charakterze studialnym: StudiumKorytarzowego, Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego i pozostałychmateriałów umożliwiających wydanie decyzji o środowiskowychuwarunkowaniach realizacji inwestycji dla drogi ekspresowej S10 na odcinkuWyrzysk-Bydgoszcz-Toruń-Blinno w granicach całego województwakujawsko-pomorskiego.

 

Wątek na forum: Prace nad S10

Uważam, że wytyczanie trasy S10 z Warszawy (Płońska) do Torunia w okolicy dzisiejszej DK10 jest bez sensu. S10 powinna odbijać od przyszłej S7 na wysokości Płońska lub Zakroczymia, dalej kierować się na Płock, dalej na Włocławek i w okolicy Włocławka dołączyć do autostrady A1. Od Czerniewic S10 z...

 

Wątek na forum: Utrudnienia na DK 10 w zachodniopomorskim

Budowa S10 Stargard Szczecinski Piła Bydgoszcz powinna znalezc się na liscie dróg przewidzianych do budowy w perspektywie 2014-20 .S10 jest drogą o dużym znaczeniu o dla ruchu tranzytowego Szwecja -Warszawa -Lwów .Odcinek S10 od Stargardu Szczecinskego do Piły stanowi wąska bardzo kręta dro...

 

Energopol Szczecin z najniższą ofertą na obwodnicę Wałcza

Szczeciński oddział GDDKiA otworzył oferty złożone w przetargu nawybudowanie obwodnicy Wałcza w ciągu drogi ekspresowej S10. Najtańsza ofertaz dziesięciu złożonych opiewa na kwotę 430,5 mln zł.

 

S10 Bydgoszcz ? Toruń: ponowny przetarg

Wcześniejszy przetarg na realizację ten inwestycji został unieważniony zpowodu braku pieniędzy. Kilka dni temu ogłoszono przetarg na StudiumTechniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe (STEŚ) dla S10 Bydgoszcz – Toruń.Otwiera to ponownie drogę do realizacji inwestycji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019