Wyszukiwałeś:

S11

. Znaleziono 167 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S11

Spróbuj też wyszukać: e11 s 6 Czas na S11

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 167 wszystkich):

Wątek na forum: Chorzów chce S11

Sądzę, że ta trasa może być bardzo przydatnym połączeniem. Dziwnym by było gdyby S11 kończyła się na A1 w pobliżu Tarnowskich Gór, powinna dojechać tak jak się proponuje do A4 - w centrum Górnego Śląska - wtedy w pełni spełni funkcję skomunikowania Górnego Śląska z Wielkopolską Znajdź podobne forum Polskie drogi

 

S11 - pierwsza ekspresowa w Wielkopolsce

Modernizacja "jedenastki" między Poznaniem i Kórnikiem to po budowieautostrady A2 najważniejsza realizowana inwestycja w Wielkopolsce. Na odcinku14 kilometrów ma powstać dwujezdniowa droga ekspresowa S11. Odnowionychzostanie także około 150 km jezdni. Budżet na tegoroczne zadania inwestycyjnewynosi 750 mln zł z czego połowę pochłonęła budowa A2.

 

Pogoda pomoże S11?

Przebudowa 14 kilometrów drogi krajowej nr 11 od węzła autostradowegoPoznań-Krzesiny do Kórnika na drogę ekspresową S11. Prace rozpoczęte wkwietniu zakończą się w czerwcu 2007 r. Tegoroczny sezon budowlany dobiegniekońca z chwilą nadejścia solidniejszych mrozów. Od przebiegu pogody zależy,czy w tym sezonie budowlanym dwa 2,5 km odcinki S11 zostaną w całości oddanedo użytku.

 

Pomysł na ekspresową Szczecin - Koszalin

Biuro projektowe ze Szczecina przygotowało projekt w którym planowanadroga ekspresowa S6 na trasie Szczecin - Kołobrzeg tuż za Płotami mogłabyskręcić na północny wschód, dotrzeć do Kołobrzegu i tampołączyć się z przyszłą ekspresową trasą S11 wiodącą do Koszalina.

 

Budowa S5 i S11 przed Euro2012?

Sejmik Województwa Wielkopolskiego zwrócił się do rządu owsparcie działań zmierzających do budowy w latach 2007-2011 drógekspresowych S5 Gdańsk (Nowe Marzy)-Poznań-Wrocław oraz S11Kołobrzeg-Poznań-Katowice (Pyrzowice) w związku z organizacją MistrzostwEuropy 2012.

 

Wielkopolska chce S11

Budowa drogi ekspresowej S11 jest pomijana w rządowych planach, jednak dziękideterminacji wielkopolskich samorządów ma szansę powstać dużoszybciej. Do 2012 roku planowana jest budowa około 100 km ekspresówki naterenie wielkopolski.

 

Chorzów chce S11

Chorzów jest jednym z miast, w których mogą odbyć się meczeEuro 2012. Według prezydenta miasta, jednym z najważniejszych zadań jestprzedłużenie drogi ekspresowej S11, która stanowiąc obwodnicęChorzowa, połączyłaby się z autostradą A4 w Katowicach.

 

Mostowe dzieło roku 2008

Związek Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej przyznał tytuł DziełaMostowego Roku 2008. Otrzymała go łukowa kładka dla pieszych z podwieszonymmostem nad droga ekspresową S11 w Gądkach koło Kórnika. Obiekt nazlecenie GDDKiA wykonała firma Skanska.

 

S11 obwodnica Ostrowa Wlkp. - rusza drugi etap

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniuogłosiła przetarg na budowę obwodnicy Ostrowa Wlkp. w ciągu drogi S11 (IIetap), długości 13,8 km. Obwodnica usprawni poruszanie się na trasach Poznań- Ostrów Wlkp. – Katowice oraz Kalisz – Ostrów Wlkp.– Wrocław.

 

W maju ruszą kolejne prace przy S11 - obwodnicy Poznania

Podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka Zachodniej Obwodnicy miastaPoznania w ciągu drogi ekspresowej S11. Prace na odcinku Złotkowo –Rokietnica rozpoczną się już w maju i zakończą w 2012 roku.  Budowatej 7,7 kilometrowej części obwodnicy ma kosztować ok. 230 mln zł. Pracebudowlane spowodują wiele utrudnień na lokalnych drogach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018