Wyszukiwałeś:

S14

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S14

Spróbuj też wyszukać: s8 a1 obwodnica aleksandrowa łódzkiego s14

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

S14 – zachodnia obwodnica Łodzi

Ponad 40 km zachodnia obwodnica Łodzi – droga ekspresowa S14 to kluczowainwestycja. Budowa drogi ma być realizowana w latach 2009-2013, jednak najpierwtrzeba wybrać wariant przebiegu trasy. W związku z tym rozpoczęły siękonsultacje w sprawie lokalizacji drogi.

 

Łódź: Będą problemy z S14?

Droga ekspresowa S14, czyli zachodnia obwodnica Łodzi ma usprawnićkomunikację wokół miasta. Zanim jednak powstanie, urzędnicy będąmusieli zmierzyć się z protestującymi mieszkańcami, których domystoją na trasie planowanej obwodnicy.

 

Łódź: Mieszkańcy niezadowoleni z przebiegu S14

W Łodzi zorganizowano konsultacje społeczne dotyczące budowy drogiekspresowej S14, czyli zachodniej obwodnicy miasta. Mieszkańcom zostałyprzedstawione dwa warianty przebiegu trasy. Zostały one przyjęte negatywnie,ponieważ trasa może biec w pobliżu obszarów mieszkalnych.

 

Łódź: Radni chcą trzeciego wariantu S14

Budowa zachodniej obwodnicy Łodzi (drogi ekspresowej S14) wywołuje ogromnekontrowersje. Mieszkańcy są niezadowoleni z dwóch opracowanychwariantów trasy, a radni miejscy domagają się przygotowania kolejnego,trzeciego wariantu przebiegu drogi.

 

Łódź: Trwa spór o przebieg S14

Wciąż trwają dyskusje na temat przebiegu zachodniej obwodnicy Łodzi, czylidrogi ekspresowej S14. Mieszkańcy popierani przez radnych Lewicy chcąalternatywnego wariantu. Z kolei samorządowcy z regionu łódzkiegozawiązali koalicję popierającą wariant czerwony.

 

Łódź: Radni popierają wariant czerwony

Przebieg planowanej drogi ekspresowej S14 w dalszym ciągu budzi wiele emocjiwśród mieszkańców Łodzi. Temat wyboru odpowiedniego wariantuzdominował także obrady Rady Miejskiej. Ostatecznie radni opowiedzieli się zawariantem czerwonym.

 

Ekspresowa obwodnica Pabianic w 2011?

Wszystko wskazuje na to, że już jesienią rozpocznie się budowa zachodniejobwodnicy Pabianic, czyli fragmentu trasy ekspresowej S14. GDDKiA oddziałŁódź ogłosiła już przetarg na wykonanie zadania.

 

Obwodnica Pabianic pod ruchem

Otwarto obwodnicę Pabianic. Kierowcy nie muszą już tracić czasu w korkach bodo dyspozycji mają 15 kilometrów nowoczesnej, bezpiecznej trasy, trzywęzły i kilka wiaduktów. Nowa trasa to część Zachodniej ObwodnicyPabianic - droga ekspresowa S14. Dotychczas możliwy był przejazd nasześciokilometrowym odcinku z Łodzi do Szynkielewa tylko dla samochodówosobowych. W nocy z piątku na sobotę została przekazana do ruchu drugaczęść Zachodniej Obwodnicy Pabianic S14.

 

Nowe ekspresowe odcinki

W miniony weekend dostępniono do ruchu prawie 20-kilometrowy odcinek nowychdróg ekspresowych w woj. łódzkim. Chodzi o odcinki S8 od węzłaRóża do węzła Rzgów oraz S14 od węzła Dobroń do węzłaRóża.

 

Przetarg na S14 ogłoszony

Brakujący odcinek drogi ekspresowej S14, na który właśnie zostałogłoszony przetarg, wraz z budowaną autostradą A1 Stryków-Tuszyn,pozwoli zamknąć tzw. łódzki ring od strony zachodniej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019