Wyszukiwałeś:

S16

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S16

Spróbuj też wyszukać: S1 s16 206

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Wątek na forum: Przebudowa 'szesnastki' 2007-2013

Nareszcie coś drgnęło w s16! Jednakże u nas się nie myśli! Dobrym rozwiązaniem byłaby A6 z Szczecina przez Koszalin, Słupsk, Trójmiasto, Elbląg, Olsztyn, Ełk, Augustów! Odciążenie A2 i usprawnienie tranzytowe w całej Europie Północnej i Srodkowej ~piotr

 

Wątek na forum: Peugeot 207 RC Rallye na sezon 2009

peugeot 306 s16 155koni od 94 do97roku . od97 gti 167koni cudo !! ~a gdzie 306

 

Wątek na forum: Rok 2009 na drogach krajowych Warmii i Mazur

Rzadko przychodzi mi chwalić drogową administrację, ale patrząc na zapóźnienie drogowe Warmii i Mazur oraz na inne regiony to Olsztyński GDDKiA wygląda na najbardziej efektywny ze wszystkich 16 oddziałów. Kluczowa S7 praktycznie cała powinna być gotowa na EURO2012, DK16 będzie porządnie zmo...

 

2,5 tys. km nowych dróg w sieci TEN-T?

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekt modyfikacji polskiej częściTranseuropejskiej Sieci Transportowej (TEN-T). Według planów ta siećdrogowa mogłaby powiększyć się o 2,5 tys. dróg. Konsultacje w tejsprawie potrwają do 20 sierpnia bieżącego roku.

 

S16 bliżej Grudziądza

W Gierzwałdzie koło Olsztyna miało miejsce walne zgromadzenieczłonków Stowarzyszenia Szesnastka, walczącego o przekształceniekrajowej szesnastki w drogę ekspresową. Podczas spotkania złożono wniosek owydłużenie planowanej trasy do Ostródy.

 

Walczą o czteropasmową szesnastkę

Trwają starania by drogę krajową nr 16 wpisać do rządowego rozporządzeniasieci autostrad i dróg ekspresowych. W tym celu „Stowarzyszenie16" zorganizowało spotkanie w Grudziądzu. Uczestniczyli w nimprzedstawiciele województwa kujawsko-pomorskiego iwarmińsko-mazurskiego.  Zamierzeniem tego spotkania było utworzeniekoalicji, która mogłaby wymóc na rządzie zmianę decyzji. To wefekcie pozwoliłoby na wybudowanie w kilkuletniej perspektywie drogiekspresowej.

 

Wątek na forum: Konsultacje dla DK 16 Borki Wielkie - Mrągowo

S16 !!! Zróbcie tu ekspresówke aż się prosi !! ~qwert

 

Rząd ma nowy plan na drogi ekspresowe

Znamy już przyjęty w czwartek projekt zmian w rozporządzeniu ws. sieciautostrad i dróg ekspresowych. Nowy rząd planuje uzupełnienie siecidróg szybkiego ruchu, co zmniejszy obciążenie tranzytowe w wieluregionach.

 

S52 i S16 - nowe drogi ekspresowe W Polsce

Rząd podjął decyzję o poszerzeniu sieci dróg ekspresowych w naszymkraju. Na razie decyzja widnieje tylko na papierze, ale w najbliższych latachbędziemy mogli poruszać się po ponad 5600 km "ekspresówek" wPolsce.

 

S16 Borki - Mrągowo - jest rozstrzygnięcie przetargu

Drogowcy rozstrzygnęli przetarg na wykonanie koncepcji programowej drogiekspresowej S16 na odcinku Borki Wielkie - Mrągowo wraz z obwodnicą Mrągowa wciągu drogi krajowej nr 59. Wygrała firma Transprojekt Gdański Sp. z o.o. zceną 3,3 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019