Wyszukiwałeś:

S1600

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S1600

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

WRC: Sardynia dla Loeba, znakomity Kościuszko!

40. Tyle zwycięstw ma już na swoim koncie Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC).Francuz w ostatni weekend wygrał Rajd Sardynii, szóstą eliminacjętegorocznego sezonu WRC. 1. To z kolei cyfra Michała Kościuszko i jego pilotaMacieja Szczepaniaka (Suzuki Swift S1600), którzy we Włoszech odnieśliswoje pierwsze zwycięstwo w klasyfikacji Junior WRC!

 

Kościuszko: "To było dobre przetarcie"

Jadący samochodem Suzuki Swift S1600 Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniakzajęli drugie miejsce w klasyfikacji JWRC w zakończonym w niedzielę RajdzieCypru, III eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata.  Wklasyfikacji generalnej jedyna polska załoga w RSMŚ uplasowała się na 17.miejscu.

 

Rajd Argentyny: Loeb i Kościuszko zdeklasowali rywali

Broniący tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC)wygrał w niedzielę Rajd Argentyny, piątą eliminację mistrzostw świata iumocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Michał Kościuszko(Suzuki Swift S1600) był pierwszy w klasyfikacji juniorów.

 

Rajd Polski: Śmietanka WRC + Hołowczyc

Na liście zgłoszeń Rajdu Polski, rozgrywanego w formule Rajdowych MistrzostwŚwiata 2009 znalazły się nazwiska 55 załóg. Wśródczołówki czempionatu z Sebastienem Loebem na czele, jedynym Polakiemktóry wystartuje w aucie klasy WRC będzie Krzysztof Hołowczyc.Olsztynianin pojedzie Fordem Focusem WRC ze stajni Stobart VK Motorsport.

 

Kubica znów za kierownicą rajdówki

To, że Robert Kubica pała miłością do rajdów, wiadomo od dawna. Jakinformują zagranicznie media, Polak zgłosił Renault Clio S1600 na listęrajdu Rally Citta di Forli, który odbędzie się już w nachodzącyweekend.

 

Kubica w Mistrzostwach Europy

Robert Kubica zgłosił się do startu w Rajdzie Mille Miglia, pierwszej rundzietegorocznych rajdowych Mistrzostw Europy - donosi portal PIT STOP.

 

RSME: Polacy szturmują Antibes

Pięć polskich załóg zgłosiło się do 45 Rallye Antibes Cote d'Azur.Swój udział zapowiedział między innymi Robert Kubica, któryponownie pilotowany przez Jakuba Gerbera pojedzie Renault Clio S1600.

 

WRC dla każdego

Chcesz się poczuć niczym Sebastien Loeb, chcesz poprowadzić Subaru ImprezęN4 czy też Suzuki Swifta S1600, chcesz w końcu poczuć smak oficjalnych trasWRC w Finlandii bądź Jordanii? Teraz będziesz miał szansę. Do sprzedaży wcałym naszym kraju trafia właśnie najnowsza wersja gry WRC, którejpatronem jest mojeauto.pl.

 

Rajd Antibes: Sołowow i Kubica na podium!

Polscy kierowcy rajdowi doskonale spisali się podczas zamykającego sezonRajdowych Mistrzostw Europy, Rajdu Antibes. W pierwszej dziesiątce znalazłysię aż 4 załogi z naszego kraju. Najlepiej wypadli Michał Sołowow / MaciejBaran (Ford Fiesta S2000), którzy byli drudzy oraz Robert Kubica zJakubem Gerberem (Renault Clio S1600) lokujący się na trzecim miejscu.

 

WRC 2010 (PS3) - recenzja gry

Jeśli śrubowanie rekordów i notoryczne wygrywanie Sebastiena Loeba wrajdowych mistrzostwach świata powoduje u ciebie niepohamowaną chęćziewania, to teraz masz okazję sam napisać historię tegorocznego sezonu WRC.Wystarczy, że wciśniesz gaz w nowej grze WRC 2010.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019