Wyszukiwałeś:

S17

. Znaleziono 165 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S17

Spróbuj też wyszukać: s17przebieg drogi ekspresowej s19 golf IV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 165 wszystkich):

Lubelszczyzna walczy o S17

Budowa drogi ekspresowej S17 to dla Lubelszczyzny inwestycja strategiczna,pozwalająca na rozwój całego regionu i sprawne połączenie ze stolicąi wschodnią granicą. Dlatego projekt zmian w „Programie BudowyDróg Krajowych na lata 2011 - 2015” sugerujący odsunięcie wczasie inwestycji  wywołał  olbrzymi niepokój wśródmieszkańców tego regionu. Dokładnie chodzi o odcinek S17Kurów-Lublin, który według nowej koncepcji resortu infrastrukturymiałby powstać po 2013 roku. Biznesmeni, organizacje i mieszkańcyLubelszczyzny zapowiadają, że będą walczyć o swoją S17. Trwa zbieraniepodpisów, wkrótce, 18 stycznia planowana jest pikieta w Warszawie.W ostatnich dniach Cezary Grabarczyk, Minister Infrastruktury złożyłobietnicę - inwestycja będzie realizowana przed 2013 rokiem, a pieniądzeznajdą się m.in. dzięki przesunięciu niewykorzystanych środków zrealizacji inwestycji na kolei.

 

Ekspresowa S17 Sielce – Bogucin na start

W kwietniu ruszą prace przy budowie drogi ekspresowej S17 na Lubelszczyźnie.Podpisano umowę na realizację 23 kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S17pomiędzy węzłami Sielce i Bogucin (woj. lubelskie). Koszt robótwyniesie nieco ponad 624 mln zł. Prace na budowie kolejnego fragmentu drogiekspresowej S17 Kurów – Lublin – Piaski ruszą w kwietniu.

 

GDDKiA zaprasza do składania ofert na budowę S17

22 lipca 2011 roku zostały wysłane zaproszenia do składania ofert cenowych nabudowę drogi ekspresowej S17. Zadanie obejmuje budowę odcinka od ługościprawie 13 km węzeł Lubartów – węzeł Witosa.

 

Kradli materiały z budowy S17

Policjanci zatrzymali grupę osób podejrzanych o kradzieżmateriałów używanych do budowy drogi ekspresowej S17 i paliw zpojazdów pracujących na budowie (województwo lubelskie).

 

Ponad 1,1 mld zł za budowę S17 - obwodnicę Lublina

Ponad 1,1 mld zł będzie kosztować budowa dwóch odcinków drogiekspresowej S17 stanowiących północnowschodnią obwodnicę Lublina. Ichwykonaniem zajmie się hiszpańska firma Dragados. Podpisane umowy zakończyłyprocedurę przetargową na budowę blisko 67-kilometrowego odcinka S17 odwęzła Sielce k/Kurowa do początku obwodnicy Piask.

 

W maju wykonawca S17

W maju powinniśmy poznać wykonawców drogi ekspresowej S17 od granicywojewództw mazowieckiego i lubelskiego do Kurowa. GDDKiA wysłaławłaśnie zaproszenia do wybranych firm do wzięcia udziału w postępowaniuprzetargowym.

 

Rusza II etap przetargu na S17

Siedemnaście firm otrzymało zaproszenia do przetargu na budowę drogiekspresowej S17 od obwodnicy Garwolina do granicy województwmazowieckiego i lubelskiego.

 

Dziewiątka chętnych na S17 od Garwolina

Dziewięć firm jest zainteresowanych budową dwóch odcinków drogiekspresowej S17 od Garwolina do granicy województw mazowieckiego ilubelskiego. Na oba najtańszą ofertę złożyła firma Budimex.

 

Otwarto oferty na kolejne odcinki drogi S17

Ponad 33-kilometrowy odcinek przyszłej drogi S17 od granicy województwmazowieckiego i lubelskiego do węzła Kurów Zachód zostałpodzielony na dwa mniejsze zadania. Właśnie poznaliśmy chętnych na ichwybudowanie.

 

Rozstrzygnięte przetargi na dwa kolejne odcinki S17

Oferta firmy Bilfinger Infrastructure okazała się najkorzystniejsza wprzetargu na zaprojektowanie i budowę odcinka S17 od granicy województwmazowieckiego i lubelskiego do węzła Skrudki. Z kolei Mota Engil CentralEurope wygrał przetarg na budowę S17 pomiędzy węzłami Skrudki iKurów Zachód.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019