Wyszukiwałeś:

S2

. Znaleziono 122 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S2

Spróbuj też wyszukać: s-79 s6 s3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 122 wszystkich):

Decyzje dla warszawskich inwestycji

Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski wydał decyzje dotyczące dwóchważnych dla stolicy inwestycji. Przybliży to budowę drogi ekspresowej S2Pułwaska – Lotnisko - Marynarska oraz modernizację drogi krajowej nr 8na odcinku Al. Prymasa Tysiąclecia - ul.Piłsudskiego.

 

Warszawa: Południowa Obwodnica coraz bliżej

W Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim miała miejsce rozprawaadministracyjna, która dotyczyła wydania pozwolenia na budowę drogiekspresowej S2 (Południowa Obwodnica Warszawy) i drogi ekspresowej S79. Tokolejny krok przybliżający realizację inwestycji.

 

Warszawa: Jest pozwolenie na Południową Obwodnicę

Wojewoda Mazowiecki wydał pozwolenie na budowę odcinka Południowej ObwodnicyWarszawy, czyli dróg ekspresowych S2 i S79. Inwestycja ma byćrealizowana w latach 2008-2010 i będzie kosztować 1 mld zł.

 

Warszawa: Ruszyły przygotowania do budowy S2

Rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy drogi ekspresowej S2 od węzłaLotnisko do węzła Puławska wraz z budową Trasy NS (S79). Droga będziestanowić odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy. Do końca lutego robotnicyuporządkują teren pod budowę trasy.

 

Warszawska obwodowa S2 w zgodzie ze środowiskiem

Budowa drogi ekspresowej S2: odcinek Konotopa – Lotnisko obejmuje fragmentPołudniowej Obwodnicy Warszawy o długości ok. 10,5 km, łączący wylotautostrady A2 z Warszawy do Łodzi z lotniskiem na Okęciu. Konsultacjespołeczne przeprowadzono przed wydaniem pozwolenia na budowę. Droga ekspresowapozwoli na szybkie przemieszczanie się do Berlina (autostrada A2), a także wprzyszłości do granicy z Białorusią.

 

Zielone światło dla Południowej Obwodnicy Warszawy

Wojewoda Mazowiecki podpisał  decyzję o pozwoleniu na budowę dla drogiekspresowej S2 na odcinku od węzła Konotopa do węzła Lotnisko wydałwojewoda mazowiecki. Przedsięwzięcie stanowić będzie zachodni odcinek trasyPołudniowej Obwodnicy Warszawy, który zaczyna się tuż za węzłem„Konotopa” i kończy przed węzłem „Lotnisko”.Wcześniej podpisano już umowę z wykonawcą. Mimo, że termin zakończeniaprac przypada na sierpień 2012, trasa powinna być przejezdna na EURO 2012.

 

Kolejna umowa na drogę ekspresową w stolicy

Podpisano kolejną umowę o dofinansowanie dla projektu „Budowa drogiekspresowej S2 w Warszawie, odcinek węzeł Konotopa - węzeł Puławska wraz zodcinkiem węzeł Lotnisko - węzeł Marynarska (S79)". Przedsięwzięciepolega na budowie dwóch tras ekspresowych o łącznej długości 19,8 kmw Warszawie. Całkowita wartość projektu to ponad 4,3 mld zł, w tym unijnewsparcie wynosi ponad 2,3 mld zł.

 

Warszawa: utrudnienia na Puławskiej w związku z budową S2

W stolicy zawężona jest zachodnia jezdnia ul. Puławskiej na wysokościskrzyżowania z ul. Taneczną. Jadący do Piaseczna mają do dyspozycji trzypasy ruchu. Utrudnienia związane są z pracami budowlanymi przy powstającejdrodze ekspresowej S2, której trasa będzie przebiegała od LotniskaChopina na Okęciu do ul. Puławskiej.

 

Drogowcy podsumowali swoje prace na Mazowszu

Drogowcy podsumowali swoje inwestycje na krajówkach w województwiemazowieckim. W 2011 roku oddana została do ruchu obwodnica Serocka  orazpierwszy odcinek  obwodnicy okołowarszawskiej S8 Konotopa –Powązkowska. Realizowane były prace przy rozbudowie dróg i remontachmostów. Nadal trwają prace przy budowie autostrady A2 oraz drógekspresowych S2 i S8.

 

S2/S79 połączy południowe dzielnice Warszawy i lotnisko

Ponad dwie trzecie robót zostało wykonanych na budowie trasy ekspresowejS2/S79 Puławska-Lotnisko-Marynarska. Wykonawca zrealizował większośćobiektów mostowych. Do wykonania pozostały 3 obiekty. Trwają końcoweprace przy budowie nasypów oraz układanie konstrukcji nawierzchni.Powstają ekrany akustyczne, bariery energochłonne, trwają robotywykończeniowe. Trasa ekspresowa Puławska-Lotnisko-Marynarska to dodatkowepołączenie południowych dzielnic Warszawy i dojazd do lotniska.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019