Wyszukiwałeś:

S3

. Znaleziono 530 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S3

Spróbuj też wyszukać: audi s3 s5 droga S3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 530 wszystkich):

Zielone światło dla ekspresowej trasy S3

Droga ekspresowa S3 początkowo istniała w rządowych programach jakoautostrada A-3. Zmiana koncepcji, tłumaczona relatywnie niskim natężeniemruchu, a co za tym idzie nieopłacalnością budowy płatnej autostrady,spowodowała, że będziemy musieli zadowolić się tylko jedną autostradąpółnoc-południe - A1 Gdańsk-Gorzyczki.

 

S3 – kolejny "ekspresowy" priorytet

Priorytetowy – to popularne określenie w przypadku inwestycji drogowych wnaszym kraju. Jak się jednak okazuje największe priorytety wcale nie sąsprawniej realizowane. Przeprowadzone dotychczas prace związane z budową drogiekspresowej S3 zdają się potwierdzać tę tezę. Budowa trasy jest w planachjuż od 1993 roku, jednak połączy ona północ i południe krajuprawdopodobnie dopiero w 2013 roku.

 

Wiecznie spóźniona ale priorytetowa S3

O budowie północno-południowej arterii - drogi ekspresowej S3-mówi się od kilkunastu lat, jednak prace przy realizacji inwestycji sąopóźnione. Największe opóźnienia dotyczą południowego(dolnośląskiego) odcinka trasy. Początkowo planowano go ukończyć w 2011 r.Zgodnie z założeniami miała to być najkrótsza droga z Pragi ipołudniowej Europy do Wrocławia, gdzie rozgrywane będą mistrzostwa Europy wpiłce nożnej. Jednak i ten termin okazał się zbyt wyśrubowany… bozakończenie budowy całej drogi ekspresowej S3 to co najmniej perspektywa roku2015. 

 

Do Gorzowa "po nowemu" - znaleźć dojazd do S3

Od piątku 22 października 2010 kierowcy mogą korzystać z odcinka Pyrzyce -Myślibórz drogi ekspresowej S3. Długość S3 na południe od Szczecinazwiększyła się do 55 kilometrów, oznacza to, że jest to najdłuższyistniejący ciąg drogi ekspresowej w kraju. Nowa trasa zastąpiła dawnądrogą krajową nr 3 od Szczecina poprzez Pyrzyce i Lipiany do Renic. S3przebiega nowym śladem, w oderwaniu od starej trasy.

 

S3 – priorytet z kilkunastoletnim poślizgiem

Budowa drogi ekspresowej S3 jest w planach już kilkanaście lat, jednak nadalnie wiadomo kiedy wreszcie trasa połączy północ i południe kraju.Problem dotyczy „priorytetowej inwestycji” jaką od lat jest budowaS3 na odcinkach Nowa Sól - Legnica - Lubawka oraz obwodnicy Bolkowa.Inwestycja miała zakończyć się za dwa lata. Jej realizacja zaawansowana jestfinansowo, dokumentacyjnie, koncepcyjnie i projektowo. Jednak z opublikowanegorządowego Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015 wynika, żejej budowę trzeba znowu przełożyć na później.

 

Perspektywy dla S3 od morza do Czech

Według rządowych harmonogramów, dopiero w 2020 roku ma powstać caładroga ekspresowa S3 łącząca na północy Świnoujście z Lubawką przygranicy z Czechami. O planach jej budowy mówi się od kilkunastu lat.Obecnie w budowie jest odcinek w województwie lubuskim. Największeopóźnienia dotyczą odcinka na Dolnym Śląsku. Tu z powodu brakupieniędzy prace zatrzymały się na etapie opracowania projektów.

 

S3 w kierunku Czech - ogłoszono przetargi

Tuż przed długim weekendem GDDKiA ogłosiła dwa przetargi na zaprojektowaniei budowę drogi ekspresowej S3 z Legnicy do Bolkowa. Jest szansa, że nowym,36-kilometrowym odcinkiem tej drogi pojedziemy w 2018 roku.

 

Audi S3 Limousine: Mała, szybka limuzyna

Nie ma w nazwie "RS", więc sportowcem jest tylko w połowie. Należydo segmentu kompaktów, więc również ciężko mówić opełnoprawnej limuzynie. Audi S3 jest swego rodzaju kompromisem pomiędzyosiągami, elegancją na najwyższym poziomie i miejskimi potrzebami.

 

S3 Legnica-Bolków: otwarcie ofert

Poznaliśmy chętnych na wybudowanie dwóch odcinków drogiekspresowej S3 w województwie dolnośląskim, które połącząLegnicę z Bolkowem.

 

Audi S3 Sportback i S3 Limousine ? premiera

Ponad dwadzieścia lat temu, Audi po raz pierwszy pokazało model S3 i w tensposób stworzyło nowy segment rynkowy – sportowychkompaktów klasy premium. Dziś czas na nową generację Audi S3Sportback i Audi S3 Limousine.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021