Wyszukiwałeś:

S400 X

Hybrid X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S400 Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Hybryda Klasy S

Mercedes ujawnia coraz więcej szczegółów dotyczących premieryswojej topowej hybrydy. Klasa S400 Hybrid przyspieszająca do setki w 7,2sekundy i paląca 7,9l/100km pojawi się już niebawem na drogach.

 

Gwiazda świecąca na zielono

Wystawa we Frankfurcie dla Mercedesa była także okazją do zademonstrowania,jak ekologiczne już w niedalekiej przyszłości mogą być największe limuzynyz gwiazdą na masce.

 

Mercedes S400 Hybrid

 

Hybrydowy Mercedes S400

 

Nowy hybrydy spod znaku gwiazdy

Mercedes zamierza rozszerzyć gamę oferowanych modeli hybyrydowych o kolejnemodele. Następne w kolejce mają być Mercedes Klasy C i E.

 

400 tysięcy egzemplarzy Klasy S

W fabryce Mercedesa w Sindelfingen, licząc od początku produkcji nowej linii,czyli od 1995, z taśmy produkcyjnej wyjechało już 400.000 egzemplarzy KlasyS.

 

400 tysięcy Mercedesów Klasy S

Topowa limuzyna Mercedesa, czyli Klasa S obchodzi wyjątkowy jubileusz. Parędni temu z fabryki w Sindelfingen zszedł z taśmy egzemplarz z numerem 400.000.Wyjątkowy egzemplarz jest napędzany układem hybrydowym.

 

Oficjalne informacje o Klasie S!

Po kilku miesiącach spekulacji i ujawniania coraz to nowszych prezentacji, wkońcu ujawniła się najnowsza generacja Mercedesa Klasy S. Oficjalnaprezentacja odbyła się wczoraj wieczorem w Hamburgu. Znamy pierwsze konkretyna temat modelu.

 

Hybrydowa Klasa S spala jedynie 3 l/100 km

Mercedes wraz z nową generacją Klasy S(W222) oferuj model S 500 Plug-inHybrid, która jak deklaruje producent ze Stuttgartu zużywa średni 3l/100 km paliwa.

 

Hybryda Mercedesa z ładowaniem bezprzewodowym

Hybrydowe i elektryczne auta to najbliższa przyszłość motoryzacji. Nie dziwizatem, że koncerny samochodowe ciężko pracują nad rozwojem tych technologii.Daimler i BMW współpracują na przykład nad bezprzewodowym ładowaniemw tego typu pojazdach.

 

Pierwsza hybryda z wtyczką spod znaku gwiazdy

U polskich dilerów Mercedesa w ofercie pojawia się nowy model zbudowanyna Klasie S. Producent ze Stuttgartu obiecuje spalanie w S 500 Plug-in Hubridponiżej 3 l na 100 km.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S400 Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019