Wyszukiwałeś:

S46

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S46

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Wątek na forum: S46 nie wcześniej niż w 2013 r.

Nie będzie tej trasy, bo rząd nie widzi dalej niż do końca kadencji. Albo zrobią jakieś zalążki, skrawki, kilka obwodnic i dadzą szumną numerację S46. Projekt, że droga ma sięgać tylko do Opola, pokazuje jak ciasne są umysły urzędników, planistów, etc. Z pewnością będzie to też (w planach...

 

Wątek na forum: Szlak Staropolski - wschód z zachodem

mam nadzieję,że szybko powstanie droga ekspresowa S46 ~LL

 

Wątek na forum: Szlak Staropolski w sieci TEN-T?

No super. Teraz z Opatowa do Kudowy będzie można przejechać szybciej niż z Wieczystej na Bielany już nie wspominając o wyprawie na trasę Nowa Huta - Balice. ~p

 

Wątek na forum: Zaplanować Szlak Staropolski

Chcę tego dożyć! Tylko dlaczego ten wariant oszczędnościowy? Czy po to aby 5-10 lat po otwarciu nowej trasy, robić burdel naa całej jej długości i dobudowywać to co powinno być zbudowane od razu? ~jareh

 

Szlak Staropolski - wschód z zachodem

Stowarzyszenie "Szlak Staropolski" w Częstochowie powstało celemuwzględnienia w Narodowym Programie Rozwoju i strategiach rozwoju krajowejsieci transportowej budowy drogi ekspresowej S-46 o przebiegu Włodawa - Lublin- Kielce - Częstochowa - Opole -Kudowa Zdrój do granicy państwa.

 

S46 nie wcześniej niż w 2013 r.

Smutne informacje zostały przekazane uczestnikom spotkania z udziałem MinistraTransportu Jerzego Polaczka, podczas konferencji, która odbyła się 15 maja wUM Częstochowa "Rozwój infrastruktury drogowej i kolejowej w południowejPolsce".

 

S46 ma szansę powstać wcześniej

Budowa Szlaku Staropolskiego – drogi ekspresowej S46 nie jest priorytetemdrogowców na najbliższe lata, gdyż nie zarezerwowano na niąpieniędzy. Jest jednak szansa, że uda się wcześniej rozpocząćprzygotowania do realizacji tej inwestycji.

 

Urzędnicy popierają Szlak Staropolski

Samorządowcy z województwa śląskiego po raz kolejny rozmawiali natemat budowy drogi ekspresowej S46, tzw. Szlaku Staropolskiego. Trasa zostałaujęta w harmonogramie budowy dróg na lata 2007-2013, jednak dopiero wlatach 2013-2020 możliwe byłoby uzyskanie pomocy finansowej.

 

Szlak Staropolski w sieci TEN-T?

Samorządowcy z pięciu województw chcą ubiegać się o wpisanie tzw.Szlaku Staropolskiego, czyli drogi ekspresowej S46 do Transeuropejskiej SieciTransportowej. Umożliwiłoby to szybsze pozyskanie funduszy niezbędnych dopowstania tej trasy.

 

Rozmawiali o Szlaku Staropolskim

Przedstawiciele władz samorządowych województwa świętokrzyskiego,GDDKiA i Ministerstwa Infrastruktury oraz parlamentarzyści rozmawiali w Sejmieo projekcie związanym z budową drogi ekspresowej S46. Samorządowcy chcąwpisać trasę do sieci TEN-T żeby przyspieszyć jej budowę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019