Wyszukiwałeś:

S500 X

Plug X

in X

Hybrid X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S500 Plug in Hybrid

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Nowy hybrydy spod znaku gwiazdy

Mercedes zamierza rozszerzyć gamę oferowanych modeli hybyrydowych o kolejnemodele. Następne w kolejce mają być Mercedes Klasy C i E.

 

Honda szykuje się na wystawę w Tokio

Już za niecały miesiąc rozpoczną się targi motoryzacyjne w stolicypaństwa, które aspiruje do miana potęgi motoryzacyjnej. Nie bez podstawzresztą. Jak zwykle sporo do pokazania będą mieć lokalni producenci. Dziśprzedstawiamy, co na Tokyo Motor Show 2013 zaprezentuje Honda.

 

Wydajniejszy Mercedes S500 Plug-in Hyrbid

Mercedes ujawnił kilka nowych informacji na temat nowej odsłony luksusowegoS500 Plug-in Hybrid, która zadebiutuje na rynku we wrześniu. Co ciekaweniemiecki producent sam jest zaskoczony doskonałymi wynikami testówalternatywnego napędu.

 

Hybryda Mercedesa z ładowaniem bezprzewodowym

Hybrydowe i elektryczne auta to najbliższa przyszłość motoryzacji. Nie dziwizatem, że koncerny samochodowe ciężko pracują nad rozwojem tych technologii.Daimler i BMW współpracują na przykład nad bezprzewodowym ładowaniemw tego typu pojazdach.

 

Pierwsza hybryda z wtyczką spod znaku gwiazdy

U polskich dilerów Mercedesa w ofercie pojawia się nowy model zbudowanyna Klasie S. Producent ze Stuttgartu obiecuje spalanie w S 500 Plug-in Hubridponiżej 3 l na 100 km.

 

Poznajcie finalistów World Car Of The Year

Spośród wstępnej grupy 36 aut, jurorzy plebiscytu World Car Of The Year wybrali po trzy samochody w każdej z pięciu kategorii. Oto finaliściWCOTY.

 

Hybrydowa ofensywa Mercedesa

Do 2017 roku Mercedes-Benz zamierza zaprezentować 10 nowych, hybrydowych aut.Tego typu technologia nie jest już tylko domeną japońskich producentów - Niemcy także stawiają na samochody o spalinowo-elektrycznym napędzie.

 

Brabus tuninguje hybrydowe S500

Niemiecka firma tuningowa Brabus tym razem postanowiła wziąć na warsztatMercedesa wyposażonego w hybrydowy układ napędowy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S500 Plug in Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019