Wyszukiwałeś:

S51

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S51

Spróbuj też wyszukać: audi s5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Wątek na forum: Rok 2009 na drogach krajowych Warmii i Mazur

Rzadko przychodzi mi chwalić drogową administrację, ale patrząc na zapóźnienie drogowe Warmii i Mazur oraz na inne regiony to Olsztyński GDDKiA wygląda na najbardziej efektywny ze wszystkich 16 oddziałów. Kluczowa S7 praktycznie cała powinna być gotowa na EURO2012, DK16 będzie porządnie zmo...

 

Ekspresowo z Olsztynka do Nidzicy

Na początku sierpnia bieżącego roku GDDKiA ogłosiła przetarg na budowędrogi ekspresowej S7 z Olsztynka do Nidzicy, wraz z budową obwodnicy Olsztynka.Zwycięzca przetargu zrealizuje inwestycję w systemie „Zaprojektuj izbuduj”.

 

Ponad 5 mld zł z UE na polskie drogi

W ostatnich dniach podpisanych zostało 8 umów o dofinansowanie w ramachProgramu Infrastruktura i Środowisko. Wszystkie projekty dotyczą inwestycjidrogowych. Łączna wartość wszystkich projektów wynosi ponad 10 mldzł, z czego ok. 5,1 mld zł stanowi dofinansowanie z UE w ramach PO IiŚ.

 

Obwodnica Olsztynka gotowa

Kierowcy mogą  jeździć obwodnicą Olsztynka w ciągu drogi S51.Łącznie z 3-kilometrowym odcinkiem drogi ekspresowej S7 udostępniono do ruchuok. 9 km nowej dwujezdniowej drogi ekspresowej. Oddanie obwodnicy do ruchuodbywa się równolegle z pracami wykończeniowymi, więc do chwili ichzakończenia będą obowiązywały ograniczenia w ruchu.

 

S51 w przetargu

Otwarto oferty na pełnienie nadzoru nad realizacją robót orazzarządzanie kontraktem „Budowa drogi ekspresowej S51 na odcinku Olsztyn– Olsztynek”. Nadzorować budowę drogi ekspresowej do Olsztynkachce dziewięć firm i konsorcjów.

 

Siedmiu chętnych na ekspresową S51

Od 355,8 do 477,1 mln zł wynoszą zaproponowane kwoty za budowę drogiekspresowej nr 51 z Olsztyna do Olsztynka. Podpisanie umowy odbędzie się w IVkwartale br.

 

Olsztyn odetchnie - jest umowa na S51

394,8 mln zł będzie kosztować wybudowanie drogi ekspresowej S51, którapołączy Olsztyn z drogą S7. Wykonawcą tej inwestycji będzie firmaEnergopol-Szczecin SA.

 

Obwodnica Olsztyna - znamy wykonawcę drugiego odcinka

Wybrano wykonawcę na budowę odcinka południowej obwodnicy Olsztyna w ciągudrogi ekspresowej S51 o długości 14,7 km (Olsztyn Południe – OlsztynWschód). Nową drogę wybuduje firma BUDIMEX SA.

 

Południowa obwodnica Olsztyna - jest umowa na drugi odcinek

Podpisano umowę na budowę drugiego odcinka południowej obwodnicy Olsztyna wciągu drogi ekspresowej S51 o długości 14,7 km (Olsztyn Południe- Olsztyn Wschód). Zobacz, ile będzie kosztowała inwestycja ikiedy nową drogą pojadą kierowcy.

 

S51 - nasuwanie estakady nad Pasłęką

Budowa drogi ekspresowej S51 weszła w kolejny etap. Drogowcy rozpoczęlimontaż estakady mierzącej ponad 300 metrów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019