Wyszukiwałeś:

S60 X

Polestar X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S60 Polestar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Volvo coraz bliżej produkcji S60 Polestar

Szwedzka marka zapowiedziała, a później przestawiła koncepcyjny model S60 Polestar, który ma być konkurentem dla sportowych sedanówsegmentu D, zwłaszcza tych z Niemiec. Dziś okazuje się, że auto ma corazwiększe szanse na produkcję.

 

Volvo S60 Polestar wersja produkcyjna

Szwedzki producent przedstawił ostateczną wersję modelu S60 Polestar.Pierwsze samochody do klientów trafią pod koniec czerwca.

 

Diabelski silnik V8 ze Szwecji

Polestar Racine to firma, która tuninguje samochody Volvo oraz odpowiadaza starty szwedzkich aut w wyścigach. Firma  pokazała nowy silnik V8.

 

Volvo S60 Polestar dla policji

Niestety to nie nasi funkcjonariusze weszli w posiadanie nowego sportowegoradiowozu. Najnowsze dziecko ze Szwecji wzbogaciło szeregi NSW Police’sRose Bay w Australii.

 

Tuner Polestar wreszcie własnością Volvo

Firma Polestar od prawie 20 lat modyfikowała samochody Volvo, tworząc tymsamym sportowe wersje aut grzecznej szwedzkiej marki. Od dzisiaj współpraca obu firm będzie jeszcze ściślejsza, dzięki czemu sportowe Volvo staną się bardziej powszechne.

 

Volvo Polestar inwestuje w 4-cylindrowe silniki

Dział Volvo zajmujący się najmocniejszymi samochodami podaje, że przyszłemodele XC90, S90 i V90 będą miały pod maską 4-cylindrowe jednostki napędoweo mocy nawet 450 KM.

 

Volvo S60 Polestar

 

Volvo S60 Polestar to gwarancja dobrej zabawy, świetnych osiągów i nieocenionych wrażeń z jazdy.Kamera: Bartosz Broński i Konrad MaruszczakMontaż: Kordian Dereń

 

Volvo S60 Polstar ? Podmuch emocji

Z zewnątrz detale i 20-calowe obręcze kół odróżniają go odzwykłego sedana ze Szwecji. Z kolei wsiadając do środka oczekujesz, czegoświęcej, ale to tylko mała rysa na wizerunku Volvo S60 Polestar. Na rynkusedanów nie było lepszej zabawki dla dużych chłopców.

 
 

Volvo S60 Cross Country D4 AWD ? z pozoru irracjonalny wybór

Praktycznie na sam koniec żywota obecnej generacji Volvo S60, Szwedziwprowadzili do gamy ostatnią wersję tego modelu – podwyższone CrossCountry. Po co komu sedan ze zwiększonym prześwitem? Z początku też takmyśleliśmy, aż poznaliśmy z bliska S60 Cross Country D4 AWD.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S60 Polestar".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019