Wyszukiwałeś:

S60

. Znaleziono 512 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S60

Spróbuj też wyszukać: s40 insignia saab 9-5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 512 wszystkich):

Pół miliona Volvo S60

Volvo S60 zostało wyprodukowane w liczbie 500 tys. egzemplarzy. Jubileuszowymodel zjechał 25 października br. z taśm fabryki w belgijskiej miejscowościGhent.

 

Niezwykle oszczędne Volvo S60 concept

Choć do premiery nowej generacji Volvo S60 przewidzianej na 2010 rok trochęczasu jeszcze pozostało, szwedzki koncern zdradza, w jakim kierunkustylistycznym podąży wersja produkcyjna. Na styczniowej wystawie w Detroitpokazany zostanie bowiem S60 concept.

 

Ostatnie Volvo S60

Ostatniego dnia marca z taśm montażowych fabryki Volvo w Ghent zjechałostatni egzemplarz obecnej generacji modelu Volvo S60. Na jego następceprzyjdzie nam poczekać do przyszłego roku.

 

Volvo pokazało nowe S60

Nowe Volvo S60 zostanie zaprezentowane już podczas najbliższych targóww Genewie. Jego produkcja ruszy na początku lata 2010 w fabryce Volvo Cars wGhent, ale już można podziwiać pierwsze zdjęcia samochodu.

 

Nowe Volvo S60 na filmie

Po pierwszych zdjęciach całkowicie nowego Volvo S60 zaprezentowanych wlistopadzie, szwedzki producent przy okazji Sylwestra przedstawił swojenajnowsze dziecko na krótkim filmie wideo.

 

Dynamiczne Volvo S60

Na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Genewie odbędzie się premieraświatowa całkowicie nowego Volvo S60. Z tym modelem Volvo wkracza na jeden znajbardziej konkurencyjnych segmentów motoryzacyjnych –prestiżowych sedanów.

 

Ekologiczne S60 i V60

Nowe modele Volvo S60 i V60 dołączyły do grona samochodów przyjaznychśrodowisku. Auta wyposażone w 1,6-litrowy silnik diesla, emitują poniżej 120g C02 na kilometr, a ich zużycie paliwa waha się między 4,3-4,5 l/100 km.

 

Wątek na forum: Volvo S60: VIDEO-TEST

Volvo S60 jest świetnym wozem, zawsze było. Choć wszystkie Volvo są conajmniej OK, to dla mnie niższe modele (C30,S40, V50) są zaledwie przeciętne jak na markę premium. Natomiast od S60 w górę - to są prawdziwe Volvo. Porządna szwedzka robota. ~aa

 

Volvo S60 Polstar ? Podmuch emocji

Z zewnątrz detale i 20-calowe obręcze kół odróżniają go odzwykłego sedana ze Szwecji. Z kolei wsiadając do środka oczekujesz, czegoświęcej, ale to tylko mała rysa na wizerunku Volvo S60 Polestar. Na rynkusedanów nie było lepszej zabawki dla dużych chłopców.

 

Volvo S60 Cross Country D4 AWD ? z pozoru irracjonalny wybór

Praktycznie na sam koniec żywota obecnej generacji Volvo S60, Szwedziwprowadzili do gamy ostatnią wersję tego modelu – podwyższone CrossCountry. Po co komu sedan ze zwiększonym prześwitem? Z początku też takmyśleliśmy, aż poznaliśmy z bliska S60 Cross Country D4 AWD.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018