Wyszukiwałeś:

S63 X

AMG X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S63 AMG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Sportowa "siódemka"

Bawarski koncern już od długiego czasu ociąga się z wprowadzeniem na ryneknajmocniejszej "siódemki". Konkurencja w postaci Mercedesa S63AMG i Audi S8 już od dawna jest dostępna na rynku. Może już za kilkamiesięcy ujrzymy na drogach BMW M7?

 

Nowe serce w AMG

Zapowiadana już od ponad roku jednostka zadebiutowała. Pod maską nowychmodeli z serii AMG będzie pracować ultralekki i mocny silnik V8 zpodwójnym doładowaniem.

 

Nowe serce klasy S

Pod maską Mercedesa S63 AMG przeznaczonego dla rocznika modelowego 2011 będziepracować nowe serce. Jest to silnik V8 o pojemności 5,5 litra. Jednostka jestwspomagana przez podwójne doładowanie i dysponuje mocą 544 konimechanicznych.

 

Wolnossący mocarz

Po tym jak na emeryturę odszedł zbierający wiele pochwał i nagródsilnik o pojemności 6,3 litra, w jego miejsce pojawiła się jednostka V8 opojemności 5,5 litra z podwójnym doładowaniem. Zasila ona modele S63AMG oraz CLS63 AMG.

 

Mercedes S 63 AMG: Dżentelmen na sterydach

Niemiecki producent samochodów, ze Stuttgartu oficjalnie zaprezentowałwzmocnioną przez AMG wersję topowej limuzyny, nowej Klasy S. Auto fizyczniezadebiutuje na targach we Frankfurcie.

 
 

Mercedes S 63 AMG Coupe: Wzmocnić piękno

W Genewie byliśmy pod wrażeniem S Coupe, które na żywo prezentowałosię jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Teraz Mercedes przepiękne autopostanowił naszpikować mocą. Moc i niesamowity wygląd idąc w parze zawszew motoryzacji zbierały oklaski.

 

AMG wzmacnia coupe Mercedesa

Wygląd w tym modelu nie jest tak ważny, jak to co pod maską. Dwanaściecylindrów i moment obrotowy 1000 Nm to recepta AMG na najbardziejpożądane coupe z gamy Mercedesa.

 

1000 KM w Mercedesie S63 AMG

Firma Mansory, znana ze swoich kontrowersyjnych projektów, wzięła tymrazem na warsztat Mercedesa S63 AMG. Luksusowa limuzyna ma pod maską silnik,którego maksymalna moc to 1000 KM.

 

Mercedes AMG-GT S: Młot na Porsche

Telefon dostałem późno, bo popołudniu dzień przed. Informacja była krótka – Tor Kielce i nowy model Mercedesa. Nikt, będąc na moimmiejscu, nawet przez chwilę nie wahał by się. Potwierdziłem: Jadę! Od tejchwili licznik zaczął odliczać minuty do spotkania z „bestią”AMG-GT.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S63 AMG".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019