Wyszukiwałeś:

S80

. Znaleziono 249 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S80

Spróbuj też wyszukać: volvo s80 s80 2 4 automat s80 wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 249 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe Volvo S80

Volvo S80 to według mnie najpiękniejszy samochód świata i moje motoryzacyjne marzenie! ~lewy

 

Wątek na forum: LPG do volvo s80 w automacie

posiadam volvo s80 2.9 196KM. Chciałbym założyć do niego instalacje gazową ale słyszałem że połączenie automatu z instalacją gazową może spowodować uszkodzenie skrzyni. czy warto założyć gaz??? ~Karol

 

Druga generacja S80

Na zbliżających się targach motoryzacyjnych w Genewie (od 28 lutego)zaprezentowana zostanie druga generacja Volvo S80. Do sprzedaży flagowe Volvotrafi już w czerwcu.

 

PTC nawala w Volvo S80

PTC (ang. Positive Thermal Coefficient) to dodatkowa nagrzewnica elektrycznainstalowana w niektórych wersjach najnowszej wersji S80. W związku zkoniecznością zdiagnozowania usterki Volvo wzywa właśnie kierowców doserwisów.

 

Nowe jednostki w Volvo S80

Flagowa limuzyna Volvo S80 będzie teraz dostępna z dwoma nowymi jednostkami.Pierwsza z nich to wersja z sześciocylindrowym benzyniakiem T6 o mocy 285 konimechanicznych, wyposażonym dodatkowo w napęd na cztery koła. Innym silnikiemjest turbodiesel D5, również z układem AWD.

 

Volvo V70 i S80 z dwoma nowymi silnikami

Volvo rozszerza gamę silników w dwóch swoich modelach - V70 i S80. Jużwkrótce pojawią się dwie nowe, czterocylindrowe jednostki o pojemnościdwóch litrów i odpowiednio o mocy 145 i 136 KM.

 

Odświeżone Volvo S80

Na wystawie w Genewie swoją premierę będzie mieć odnowiona wersja Volvo S80.Co ciekawe, większość wprowadzonych zmian to efekt sugestii, jakie mielidotychczasowi klienci tej szwedzkiej marki.

 

Sportowe zawieszenie w Volvo S80

Wraz z nowo odświeżonym Volvo S80 dostępne będzie nowe zawieszenie osportowej charakterystyce. Będzie ono dostępne opcjonalnie i pozwoli nalepszą dynamikę jazdy.

 

Ekologiczne wersje Volvo S80 i V70

Ekologiczna flota w gamie Volvo została uzupełniona o dwa modele - V70 i S80 wwersji DRIVe, których emisja spalin wynosi zaledwie 119 g/km. To jużczwarty i piąty model Volvo z emisją CO2 poniżej 120 g/km.

 

Volvo wzywa model S80 do serwisu

Właściciele Volvo S80 będą musieli odwiedzić serwis w celu naprawy odkrytej usterki. Problem dotyczy rynku amerykańskiego, informuje AmerykańskaAgencja Bezpieczeństwa Drogowego (NHTSA).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019