Wyszukiwałeś:

S86

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S86

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wątek na forum: Za cztery lata pojedziemy A1

Na Śląsku jest i będzie w przyszłości również najlepsza infrastruktura drogowa w Polsce: A4, A1, S1, S86, DTŚ. Cała aglomeracja z obwodnicą i trasami wewnętrznymi. To wszystko za darmo. ~Yule

 

Wątek na forum: Koniec remontu S86 z Sosnowca do Katowic

Jak można tak kłamać, sprawdziłem informację Państwa dzisiaj i utknąłem przed Katowicami w gigantycznym korku, bo prace związane z nakładaniem asfaltu nadal trwają!!! ~Tadek

 

Koniec remontu S86 z Sosnowca do Katowic

Wreszcie kierowcy bez utrudnień mogą pokonać jedną z głównycharterii Górnego Śląska. Zakończył się remont drogi ekspresowej S86na trasie Sosnowiec – Katowice.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Gęsto na śląskich drogach

Prawie 5 tys. pojazdów na dobę to średni dobowy ruch pojazdów nadrogach wojewódzkich w naszym regionie śląskim. Średni dobowy ruchpojazdów (SDR) dla całej sieci dróg wojewódzkich wwojewództwie śląskim poza miastami na prawach powiatu obejmującej 1217km dróg wyniósł 4895 pojazdów/dobę. To o ok. 17 proc.więcej niż pięć lat temu. Natomiast na śląskich„krajówkach” SDR wyniósł 18 300 P/dobę i był ookoło 35% większy niż SDR w roku 2005.

 

Sosnowiec: wiadukt nad S86 do przebudowy

Podpisano umowę na przebudowę wiaduktu w ciągu ul. Baczyńskiego nad drogąekspresową S86 w Sosnowcu. Inwestycja będzie kosztowała ponad 11 mln złbrutto. Planowane zakończenie przebudowy to październik 2012 r. Wykonawcąprac jest Skanska.

 

Remont wiaduktów w w Sosnowcu

Rozpoczął się remont wiaduktów w ciągu ul. Baczyńskiego w Sosnowcu.Remont obejmuje trzy obiekty inżynierskie. Prace remontowe polegać będą naczęściowym rozebraniu istniejących wiaduktów, remoncie słupówi filarów oraz ich odbudowy. Mając na uwadze zminimalizowanie utrudnieńruchowych przyjęto rozwiązania projektowe i technologiczne  ingerujące wnajmniejszym stopniu w przepustowość drogi ekspresowej nr 86 i ul.Baczyńskiego, między innymi poprzez wykonywanie prac w etapach.

 

Sosnowiec: zmiany organizacji ruchu na S86

Zakończył się pierwszy etap remontu wiaduktów nad S86 w Sosnowcu– od 16 maja 2012 roku ruch pojazdów będzie odbywał sięwyremontowanym wiaduktem, tj. prowadzącym z Centrum Sosnowca do dzielnicyMilowice. Tym samym rozpoczynają się roboty na wiadukcie z kierunku z Milowicdo Centrum miasta.

 

Koniec prac na S86 w Sosnowcu

Zakończyła się przebudowa wiaduktu w ciągu ul. Baczyńskiego w Sosnowcu.Koszt zrealizowanej przez firmę Skanska inwestycji wyniósł ponad 9,7mln zł netto. Wraz z zakończeniem prac zniknęły zwężenia na sosnowieckimodcinku jednej z najbardziej ruchliwych dróg w Polsce - drodzeekspresowej S86.

 

Wątek na forum: DTŚ wyjdzie za Gliwice

Jeżeli już to w kierunku wschodnim- jedna odnoga dwupasmówką w kierunku Mysłowic- połaczenie z węzłem A4, kolejna w kierunku Jaworzna po ciagu drogi 79 a rozbudowa obecnej S86 w kierunku Sosnowca i Dąbrowy bezkolizyjnym ciągiem dałoby kosmiczne efekty. I tak jest dobrze, ale może byc jeszcze lepi...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019