Wyszukiwałeś:

S90

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S90

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Wątek na forum: S90 zastąpi Volvo S80

Faktycznie S90 jest lepsze niż S80, ale nie pogardziłabym żadnym. Volvo samo w sobie to klasa i bezpieczeństwo. ~danutta

 

Volvo zapowiada model S90

Dopiero na styczeń przyszłego roku zaplanowano premierę nowego Volvo S90.Odbędzie się ona podczas targów motoryzacyjnych w Detroit, ale szwedzkiproducent właśnie opublikował kolejny teaser.

 

Volvo S90 - Carolus Rex

Szwedzi mogą pochwalić się bogatą historią, która pisana jest przezogromne sukcesy królów i wielkich dowódców. Jednymz nich był Karol XII Wittelsbach. Carolus Rex, jak go nazywano byłby dumny znowego Volvo S90. To auto, które zburzy ład i porządek segmentulimuzyn. Oto król Szwecji na miarę Karola XII.

 
 

Volvo S90 2016

 

Volvo S90 wkracza do ligi superlimuzyn. Z zupełnie nowym designem i technologią próbuje zdobyć serca wybrednych klientów aut premium. Co ciekawe, pod maską S90 znajdziemy tylko jednostki 4-cylindrowe. W tym modelu po raz pierwszy w szwedzkiej marce pojawił się autonomiczny system jazdy, który może utrzymywać pojazd w pasie ruchu do 110 km/h. Nowe S90 ma być też najbezpieczniejszym autem w swojej klasie.

 

Volvo S90 - hybryda o mocy 410 KM

Nie dalej jak miesiąc temu mogliśmy zobaczyć nowe Volvo S90 w pełnej krasie.Teraz podczas targów w Detroit szwedzki producent odsłania kolejnedetale.

 

Volvo S90 - znamy ceny!

Volvo S90 jest kolejnym po XC90 rewolucyjnym modelem ze Szwecji. Auto zbudowanona nowej platformie SPA, która została opracowana pod czterocylindrowejednostki turbo. Volvo przedstawiło ceny i gamę modelu w Polsce. Zobacz iletrzeba przygotować na zakup nowego S90.

 
 

Dłuższe Volvo S90 L trafi do Europy

Jakiś czas temu szwedzki producent zapowiedział przedłużoną wersję modeluS90, którą opracowano głównie z myślą o rynku chińskim.Okazuje się, że model trafi również poza granice Państwa Środka,gdzie jest produkowany. W tym również do Europy.

 

Ford Mustang, Volvo S90 i V90 - testy Euro NCAP

Amerykańskie coupe oraz szwedzkie samochody klasy wyższej zostały sprawdzoneprzez organizację Euro NCAP. Co najmniej w jednym przypadku wynik jest zaskakujący.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019