Wyszukiwałeś:

SC X

430 X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SC 430

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Wszystko o samochodach Lexus SC

Dwa lata po premierze prototypu samochodu, Lexus SC 430 w 2001 roku zajechał do salonów. Jest to pierwsze cabrio-coupe Lexusa. Przeobrażenie z cabrio w coupe i na odwrót umożliwia metalowy dach elektrycznie rozkładany w czasie nie dłuższym niż 25 sekund. W 2006 roku pojawiła się odmłodzona wersja...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Lexus 430 SC: Nowy na 2006

Lexus zaprezentował na przyszły rok nowy-stary model luksusowego Cabrio 430SC. Sylwetka nowej wersji, poza drobnymi detalami niewiele różni się odpoprzednika, pojawiło się natomiast więcej zmian w kwestiach technicznych.

 

Nissan 350Z Roadster: Muscle Car z Dalekiego Wschodu

Tym razem, w naszych testach prezentujemy auto, które z racji swoichosiągów oraz czego nie da się ukryć, koloru nadwozia, określiliśmymianem "elektryzującej pomarańczy". Model zbierający laury wzawodach driftu i słynący niestety... ze zmęczonych wiekiem panówpodbijających sobie notowania u nastolatek. Zapraszamy na przejażdżkęNissanem 350Z Roadster.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 
 
 
 

Endora SC-1 - Koenigsegg po amerykańsku

Firme Endoria Motors zaprezentowała pierwsze wizualizacje swojego najnowszegodzieła, które ma być amerykańską Auto powstało na bazie ChevroletaCorvette. Wyróżnia się nietuzinkowym wyglądem stylizowanym na retro.Auto wygląda jak połączenie supersportowej maszyny z muscle carem.

 

Ponad 30 tys. Toyot do serwisu

O ile ostatnia usterka związana z wadliwymi poduszkami powietrznymipasażerów, która może wystąpić w autach aż czterechjapońskich marek, w nieznaczym stopniu dotknie Mazdę, to już właścicieleToyot będą z tego powodu częstszymi gośćmi w autoryzowanych serwisach.

 

Kolejne problemy Toyoty z airbagami Takata

Największa akcja serwisowa w przemyśle motoryzacyjnym objęła już ponad 50milionów aut na świecie i wciąż nie ma końca. Kolejne potencjalnie wadliwe auta zmuszona jest przywołać na przegląd Toyota.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SC 430".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019