Wyszukiwałeś:

SCBS

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SCBS

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Mazda CX-5 wjeżdża na polski rynek

Już wkrótce do salonów Mazdy w naszym kraju trafi kompaktowy SUVCX-5. Dealerzy japońskiej marki przyjmują już zamówienia na ten model,którego ceny zaczynają się od 91.900 zł. Do wyboru są wersje znapędem na jedną oś bądź 4x4, z manualną lub automatyczną przekładnią itylko z jednym silnikiem benzynowym.

 

Tę Mazdę opłaca się kupić

Kupując samochód kierujemy się różnymi czynnikami. Atrakcyjnymwyglądem, funkcjonalnością i praktycznością, które zaspokajająnasze potrzeby, korzystną ceną... Dla wielu istotnym czynnikiem jest takżewartość rezydualna, czyli cena, za jaką będziemy w stanie odsprzedać naszeauto, gdy już nam się znudzi.

 

Mazda CX-5 z SCBS

Mazda opracowała zaawansowaną technologię bezpieczeństwa - miejski systemwspomagający hamowanie (Smart City Brake Support - SCBS). Pomaga on kierowcyuniknąć kolizji podczas jazdy z niewielką prędkością. Na polskim rynkusystem SCBS będzie dostępny we wszystkich wersjach modelu CX-5.

 

Nowa Mazda6 zadba o nasze bezpieczeństwo

Przy okazji światowej premiery Mazdy6 na wystawie w Paryżu, japońskiproducent zaprezentuje technologie "i-ACTIVSENSE", czyli serięzaawansowanych systemów zwiększających poziom bezpieczeństwa podczasjazdy.

 

Kombi w takiej samej cenie co sedan

Mazda zdecydowała się na dość ryzykowny, a na pewno niespotykany krok.Wchodząca właśnie do sprzedaży nowa "szóstka" będzieoferowana w takiej samej cenie, bez względu na wersję nadwoziową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019