Wyszukiwałeś:

SEMA

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SEMA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Ford GTX1 - wyrafinowany Roadster

Na targach tuningowych - Sema 2005, odbywających się corocznie w StanachZjednoczonych, Ford zaprezentuje model GT w nieco innej niż dotąd formie. FordGTX1 to roadster zbudowany na bazie wspomnianego, kultowego już modelu GT vel.Żaby.

 

Ewolucja STI

Podczas targów motoryzacyjnych SEMA zaprezentowane zostało najnowsze dziełojapońskiej marki znanej fanom rajdów samochodowych z całego świata. Nawystawie zostało zaprezentowane studium koncepcyjne Subaru Forester Sports,wyposażone w rajdowe 'bebechy' sygnowane znaczkiem STI.

 

Dodge i MOPAR na SEMA 2010

 

Nowości jakie zaprezentuje Dodge i MOPAR podczas imprezy motoryzacyjnej SEMA 2010 - mojeauto.tv

 

Najgorętszy samochód na SEMA Show

Chevy Camaro, bo cóżby innego, został nagrodzony tytułem "HottestCar" podczas targów 2010 SEMA Show w Las Vegas.

 

Lexus GS F Sport

Targi SEMA, które odbywają się w USA to specyficzna impreza. Samochody debiutujące na tych targach to w większości bardzo mocno zmodyfikowane cywilne auta. Każda licząca się firma tunerska przywozi na SEMA auto, które ma przebić konkurencję i zachwycić świat moto. Producenci autna tych targach także prezentują specjalne wersje swoich aut.

 

Hyundai szykuje bestię na targi SEMA

Amerykańskie targi SEMA to impreza, odbywająca się co roku w Las Vegas,gdzie czołówka amerykańskich firm tuningowych pokazuje bardzo mocnozmodyfikowane auta. W tym roku Hyundai wraz z Bisimoto Engineering zaprezentuje 1000-konnego potwora.

 

Hynudai Genesis specjalnie na SEMA

Koreański producent wraz z tunerem, Johnem Pangilinanem stworzyli specjalnąwersję modelu Genesis z myślą o listopadowych targach SEMA odbywającychsię w Las Vegas.

 

Hyundai Veloster na SEMA

Hyundai przedstawił kolejny, już ostatni model, który pokazanyzostanie na tegorocznej edycji tuningowej imprezy SEMA. W Las Vegas Hyundaiwraz z Fox Marketing pokaże specjalną wersję Velostera Turbo.

 

Silnik 1.0 EcoBoost w bestii Hot Wheels

W ekipie Ford Racing pracują bardzo szaleni ludzie, którzy stworzylipotwora sygnowanego przez Hot Wheels. Oto Hot Wheels Rip Rod wyposażony wsilnik 1.0 l EcoBoost przygotowany na targi SEMA.

 

Dodge przygotował Vipera na SEMA

Specjalnie na targi SEMA Dodge przyszykował koncepcyjną wersję nowego Vipera- ACR. Co ciekawe Viper ACR już zapisał się na kartach historii marki.Pierwsze takie auto pojawiło się w 1999 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019