Wyszukiwałeś:

SKY X

D X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SKY D

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Peugeot 407 SW: Sky is the limit

270.000 sprzedanych 407-ek z czego 30% to testowana wersja SW, potwierdzająpopularność, jaką cieszy się duży Peugeot. Jest tak częściowo dziękisilnikom HDI, a częściowo dzięki pięknej lini i przeźroczystej konstrukcjidachu.

 

Alfa Romeo Brera od 139 000 PLN

Znane są już ceny długooczekiwanej na polskim rynku Alfy Romeo Brera.Ultra-sportowy model dostępny będzie w trzech wersjach wyposażenia, a cena zabazową wersję wynosić będzie 139 000 PLN.

 

Eksportowy Opel

Samochody marki Opel, montowane w Niemczech, mogą być eksportowane doStanów Zjednoczonych. Informację taką podał kilka dni temu wiceprezeskoncernu General Motors, Robert Lutz.

 

Opel GT w sprzedaży od marca

Po blisko 40 latach od debiutu pierwszej generacji, do salonów sprzedaży Oplazawita nowa seria sportowego modelu GT. Model sprzedawany będzie w wersjinadwoziowej Roadster od marca, a jego ceny zaczynać się będą od 30 675 euro.

 

321KM z silnika 1.8!

Jak donosi Sky News, bawarski koncern przygotowuje małą rewolucję silnikową.Inżynierowie BMW pracują nad małymi silnikami benzynowymi wspomaganymi przezturbodoładowanie. Trzy- i czterocylindrowe jednostki będą miały osiągigodne dwa razy większych silników.

 

Nowe silniki i skrzynia u Mazdy

Podczas salonu w Tokio Mazda Motor Corporation po raz pierwszy zaprezentujesilniki i automatyczną przekładnię nowej generacji. Zostanie zaprezentowanysilnik benzynowy „Mazda SKY-G” z bezpośrednim wtryskiem paliwa,ekologiczny silnik Diesla „Mazda SKY-D” oraz automatyczna skrzyniabiegów „Mazda SKY-Drive”.

 

Tokio 2009: Przyszłość motoryzacji po japońsku

Gdyby nie to, iż pozycja japońskiej motoryzacji jest niezwykle silna, owystawie samochodowej w Tokio można by w tym roku nie wspominać. Pozaproducentami z Kraju Kwitnącej Wiśni ominęły ją niemal wszystkie światowekoncerny. Co jednak nie oznacza, że w halach wystawowych Makuhari dzieje sięniewiele.

 

Wakacyjne remonty we Wrocławiu

Wakacje we Wrocławiu upłyną pod znakiem remontów. To najlepszy czasdla drogowców: dni są długie i ciepłe, a na ulice wyjeżdża mniejaut. Na najbliższe miesiące zaplanowano remonty torowisk i nawierzchni ulic,kontynuowane będą też prowadzone wcześniej prace.

 

Jaguar z dwoma kołami...

... na dachu? Dlaczego nie, oto specjalna wersja modelu F-Type R Coupeprzygotowana z myślą o wsparciu drużyny Team Sky podczas trwającegoaktualnie kolarskiego klasyka Tour de France.

 

Nowa Warszawa pojawiła się we Wrocławiu

W znanym na całą Polskę, wrocławskim Sky Tower odbyła się prezentacjaukończonego modelu New Warsaw. Pojazd jest połączeniem nowoczesnej techniki iretrodesignu. Zobaczcie do kiedy można go oglądać.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SKY D".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019