Wyszukiwałeś:

SL X

400 X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SL 400

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku Mercedes przedstawi klasę E po liftingu. Jednakprawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowaklasa E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

Pierwsze zdjęcia Mercedesa GLK!

Jak widać niektórzy producenci wychodzą z założenia, że w segmencie autsportowo-rekreacyjnych z napędem na cztery koła znajduje się jeszcze dośćduża nisza do wypełnienia. Niemiecki Mercedes przygotowuje się właśnie dowypuszczenia na rynek modelu o nazwie GLK, który został parę dni temuprzyłapany podczas testów w mroźnej Skandynawii.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Co, za ile?

Salon samochodowy w Genewie jak każda tego typu impreza motoryzacyjna jestmiejscem wielu światowych premier nowych modeli koncepcyjnych ale przedewszystkim także aut, które jedną połową stoją na salonowychwybiegach, a drugą już w salonach sprzedaży. Przy okazji tegorocznej edycjiszwajcarskich targów podpytaliśmy kilku producentów jakwyceniają swoje najnowsze produkty.

 

Scania testuje autobusy hybrydowe w Sztokholmie

Scania rozpoczyna regularne testy eksploatacyjne sześciu autobusówz napędem hybrydowym, wyposażonych w silniki zasilane etanolem w Sztokholmie.Nowe autobusy serii OmniLink w wersji 15-metrowej to kolejny krok na drodze dopoprawy jakości powietrza w stolicy Szwecji.

 

Laboratrium kontra rzeczywistość

Wyniki spalania samochodów, zamieszczane przez producentów wbroszurach reklamowych i katalogach, nijak mają się do rzeczywistości. Topewnik. Ale które modele są najbliżej danych wygenerowanych w laboratoriach?

 

Miliony na kółkach

Firma RM Auctions przez lata wyrobiła już sobie opinię domu aukcyjnegoktóry dostarcza na licytacje motoryzacyjne białe kruki. Już niedługopod młotek trafi kilkadziesiąt pojazdów, których łącznawartość rynkowa wynosi grube miliony. Zobaczcie jakie modele będą licytowanejuż 8 marca.

 

Mercedes SL 400 dołącza do gamy

Koncern ze Stuttgartu przedstawia nowy model w gamie roadsterów. SL 400uzupełnia gamę z nowym sześciocylindrowym silnikiem.

 

Battle Royale - najszybsze pojedynki w Polsce

Sporty motorowe mają swoich licznych fanów na całym świecie i wraz zszybkim rozwojem technologicznym pojazdów przybierają nawidowiskowości. 23 i 24 sierpnia 2014 roku na lotnisku w Białej Podlaskiejodbędzie się Battle Royale – pierwsze w Polsce wyścigi na odcinkujednej mili.

 

Mercedes świętuje - oto SL Mille Miglia 417

Z okazji 60-lecia zwycięstwa w wyścigu Mille Miglia, Mercedes stworzył specjalną wersję spadkobiercy ówczesnego triumfatora - oto SL Mille Miglia 417.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SL 400".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019