Wyszukiwałeś:

SL X

65 X

amg X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SL 65 amg

Spróbuj też wyszukać: c 65 amg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Odmłodzona klasa SL

Na zbliżających się targach samochodowych w Genewie Mercedes zaprezentujefacelifting modeli klasy SL. Optyczne nowości sprawiły, że auto wyglądabardziej sportowo. Kilka zmian zaszło także w kwestii technicznej.

 

Mercedes SL: Moc do kwadratu

Firma AMG, zajmująca się modyfikacjami standardowych wersji marki Mercedeswprowadza dwie nowości dla klasy SL - 55 AMG i 65 AMG. Oba modele przeszłykilka zmian optycznych oraz technicznych.

 

Botoks dla Mercedesa SL

Aby utrzymać w dobrej formie swojego luksusowego roadstera, Mercedes dla modeluSL przygotowuje face-lifting. Dziennikarzom niemieckiego magazynu "Auto Motorund Sport" udało się zrobić pierwsze szpiegowskie zdjęcia odmłodzonemumodelowi w wersji AMG.

 

CL 65 AMG w detalach

Rok 2007 jest dla AMG bardzo szczególny. Po pierwsze sportowy wydziałMercedesa odpowiedzialny za tworzenie ultra-wydajnych samochodów obchodzi swoje40-ste urodziny. Natomiast drugim wydarzeniem jest wprowadzenie do gamy modelikolejnego, topowego modelu o nazwie CL 65.

 

Fisker dodaje koni

W ubiegłym roku firma Fisker zaprezentowała wzmocnioną do 610 KM wersjęsilnika AMG V8 w jednym ze swoich unikatowych modeli o nazwie Tramonto. W tymroku tuner samochodów zaprezentuje ponad 700-konny model Tromonto-Showcarbazujący na Mercedesie SL 65 AMG.

 

Świeży Mercedes SL

Ten samochód już od dłuższego czasu czekał cierpliwie w kolejce naswój zasłużony face-lifting. Pomimo tego, że dotychczasowa wersjaMercedesa SL nie zdążyła się jeszcze opatrzyć, to nowa wzbudza jeszczewiększe emocje.

 

Najmocniejszy SL, czyli Black Series

Już w podstawowej wersji Mercedes SL 65 AMG wzbudza największy respekt. Komujednak to mało, może skorzystać z propozycji AMG Performance Studio i modeluSL 65 AMG Black Series z mocniejszą o prawie 60 KM jednostką napędową.

 

Mercedes SL: nadchodzi nowa generacja

Poprzednia geenracja tego modelu pojawiła się na rynku 10 lat temu. Od tegoczasu przeszła dwie modernizacje. Pierwszą w 2006 roku i drugą w 2008 roku.Teraz generacja R230 zostanie zastąpiona przez nowego Mercedesa SL R231. Otoprzed Wami główny bohater.

 

Mercedes SL 65 AMG: Gdy liczba 63 to za mało

Nie dawno Mercedes zaprezentował sportową wersję swojego topowego roadstera.Teraz producent aut ze Stuttgartu prezentuje jeszcze mocniejszą wersjęoznaczoną kodem SL 65 AMG.

 

Mercedes SL 65 AMG Anniversary

 

Oto SL 65 AMG 45th Anniversary, który powstał z okazji 45-lecia współpracy Mercedesa z firmą AMG. Pod maską pracuje sześciolitrowe V12, które dostracza 630 KM mocy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SL 65 amg".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019