Wyszukiwałeś:

SL

. Znaleziono 216 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SL

Spróbuj też wyszukać: clk kratki zderzaka SL 1994

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 216 wszystkich):

Odmłodzona klasa SL

Na zbliżających się targach samochodowych w Genewie Mercedes zaprezentujefacelifting modeli klasy SL. Optyczne nowości sprawiły, że auto wyglądabardziej sportowo. Kilka zmian zaszło także w kwestii technicznej.

 

Mercedes SL: Moc do kwadratu

Firma AMG, zajmująca się modyfikacjami standardowych wersji marki Mercedeswprowadza dwie nowości dla klasy SL - 55 AMG i 65 AMG. Oba modele przeszłykilka zmian optycznych oraz technicznych.

 

Mercedes 300 SL powróci?!

Jak donosi jeden z branżowych magazynów "Auto Bild", koncernDaimlerChrysler planuje w 2010 roku wprowadzić do ponownej produkcji legendarnymodel 300 SL. Projektem miałby zarządzać dział sportowy niemieckiej marki,AMG.

 

Botoks dla Mercedesa SL

Aby utrzymać w dobrej formie swojego luksusowego roadstera, Mercedes dla modeluSL przygotowuje face-lifting. Dziennikarzom niemieckiego magazynu "Auto Motorund Sport" udało się zrobić pierwsze szpiegowskie zdjęcia odmłodzonemumodelowi w wersji AMG.

 

Świeży Mercedes SL

Ten samochód już od dłuższego czasu czekał cierpliwie w kolejce naswój zasłużony face-lifting. Pomimo tego, że dotychczasowa wersjaMercedesa SL nie zdążyła się jeszcze opatrzyć, to nowa wzbudza jeszczewiększe emocje.

 

Najmocniejszy SL, czyli Black Series

Już w podstawowej wersji Mercedes SL 65 AMG wzbudza największy respekt. Komujednak to mało, może skorzystać z propozycji AMG Performance Studio i modeluSL 65 AMG Black Series z mocniejszą o prawie 60 KM jednostką napędową.

 

Nowe technologie w Mercedesie SL

Samochody są coraz bezpieczniejsze i wygodniejsze, ale i coraz bardziejprzybierają na wadze. Nowy Mercedes-Benz SL odwraca ten trend - mimozwiększonego poziomu komfortu, wydajności i bezpieczeństwa, wporównaniu do poprzednika "schudł" aż o 140kilogramów.

 

Mercedes SL: nadchodzi nowa generacja

Poprzednia geenracja tego modelu pojawiła się na rynku 10 lat temu. Od tegoczasu przeszła dwie modernizacje. Pierwszą w 2006 roku i drugą w 2008 roku.Teraz generacja R230 zostanie zastąpiona przez nowego Mercedesa SL R231. Otoprzed Wami główny bohater.

 

Przedstawiamy Mercedesa SL 63 AMG

Maksymalna moc 564 KM to liczba, która wielu przyprawi o zawrótgłowy. Oto do walki na torze i ulicach staje nowy Mercedes SL 63 AMG.

 

Mercedes SL 400 dołącza do gamy

Koncern ze Stuttgartu przedstawia nowy model w gamie roadsterów. SL 400uzupełnia gamę z nowym sześciocylindrowym silnikiem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018