Wyszukiwałeś:

SLC

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SLC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: Koniec produkcji SLRa

To prawda ale fani nie mają co się martwić.bo następcą będzie SLC nowy protoplasta słynnej klasy 300SL planowany na 2010 r i ma być jeszcze mocniejszy od SLRa ~bugatti

 

Pierwsze testy Mercedesa SLC

Inżynierowie AMG, oficjalnego tunera samochodów spod znaku trójramiennejgwiazdy, zostali kilka dni temu uchwyceni w kadrze obiektywu przez zagranicznychreporterów. Na jednej z amerykańskich pustyń mieli zamiar testować swenajnowsze dzieło, model o nazwie SLC.

 

Mercedes potwierdza małego SLSa

W jednym wywiadów dla zagranicznego magazynu, Christoph Jung z AMGpotwierdził, że firma pracuje nad mniejszym bratem modelu SLS.

 

Mercedes potwierdza rywala Porsche 911

Niemiecki producent aut z gwiazdą na masce potwierdził, że stworzy konkurenta dla topowego modelu Porsche. W krótkim czasie światłodzienne ujrzy Mercedes SLC.

 

Mniejszy brat Mercedesa SLS

Zza zachodniej granicy nadchodzą nowe wieści na temat modeli sygnowanych logoAMG. Podobno niebawem na rynku ma się pojawić mniejszy odpowiednik MercedesaSLS AMG.

 

Mercedes: Konkurent Porsche 911 w 2015 roku

Najnowsze nieoficjalne informacje i plotki jakie napływają ze Stuttgartu pokazują czym będzie następca SLSa. Okazuje się, że nadchodzący model zacel obierze Porsche 911.

 

Mercedes SLS dokona żywota w 2014 roku

Jak donoszą niemieckie media Mercedes w marcu przyszłego roku zakończyprodukcję topowego modelu ze swojej gamy - SLSa. Obecnie koncern ze Stuttgartunie mówi nic o bezpośrednim następcy tego modelu.

 
 

Mercedes SLC

 

Mercedes SLC

 

Porsche 718 Boxster - ceny w Polsce

Krótko po oficjalnym debiucie, do polskich salonów trafia nowePorsche 718 Boxster. Zobacz, ile trzeba zapłacić za nowego roadstera zeStuttgartu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019