Wyszukiwałeś:

SLR X

Mclaren X

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SLR Mclaren

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Tysięczny SLR

Technologia prosto z Formuły 1 na zwykłej drodze. Tak w bardzo wielkimskrócie można scharakteryzować supersportowego Mercedesa-Benz SLR McLaren.Nie jest to jednak częsty widok, bo z taśm produkcyjnych zjechało łącznietysiąc takich aut.

 

SLR McLaren do serwisu

Mercedes-Benz wzywa do serwisu wszystkie sportowe modele SLR McLarenwyprodukowane w okresie październik 2003 - maj 2006. Powodem akcji naprawczejjest wadliwie działający układ chłodzenia generatora.

 

SLR zrzuca dach

Lubisz czuć wiatr we włosach przy prędkości 333 km/h? Producent sportowegomodelu McLaren Mercedes SLR przygotowuje właśnie specjalną wersję tegosamochodu o nadwoziu z odkrytym dachem.

 

Mniejszy SLR?

Zagranicznym reporterom branżowego magazynu motoryzacyjnego udało sięzłapać na jednym z tajnych niemieckich torów podczas testów samochód,który najprawdopodobniej zostanie mniejszym bratem niesamowicie szybkiego, azarazem drogiego modelu McLaren Mercedes SLR.

 

McLaren F2 - reaktywacja

Odkładany na bok już od dłuższego czasu projekt nowego super-samochodu markiMcLaren znów powraca do życia. Auto będzie następcą legendarnego modelu F1.Pierwsze prototypy są już testowane na brytyjskich drogach.

 

Mercedes SLR McLaren do lamusa

Szef koncernu Daimler Dieter Zetsche wydał werdykt. Współpraca z firmąMcLaren zostanie zakończona. To oznacza zmierzch dla jednego z najbardziejultra-sportowych modeli Mercedesa SLR McLaren.

 

SLR 722 to za mało...

Po tym jak pojawiły się pierwsze informacje o Mercedesie SLR Mclaren 722,którego moc miała wynosić dokładnie tyle ile cyfrowy przyrostek,emocje były na wysokim poziomie. Niestety opadły jak tylko samochódtrafił do sprzedaży. Okazało się, że dysponuje mocą "jedynie"650 KM. Firma Renntech postanowiła zatrzeć złe wrażenie.

 

SLR bez przedniej szyby

Mercedes wprowadził już dwa warianty modelu SLR (722 oraz Roadster), abypobudzić jego sprzedaż, która jak dotąd nie spełniła oczekiwań.Sposobem na to ma być nowa wersja o nazwie SLR Speedster.

 

Nowy McLaren nadchodzi

Od kiedy Mercedes zaczął pracować samodzielnie nad własnym supersamochodem,inżynierowie McLarena również nie tracili czasu i w tajemnicy przedświatem rozpoczęli pracę nad maszyną, która zastąpi model SLR.

 

SLR kończy karierę

Brytyjsko-niemieckim owocem romansu McLarena i Mercedesa jestsupersamochód SLR. Jego cykl życiowy miał trwać siedem lat. W tymczasie miało powstać 3.500 egzemplarzy. Realia rynkowe były nieco bardziejbrutalne. Mimo tego auto na dobre zapisało się w kartach historii motoryzacji,zwieńczając dzieło specjalną edycją SLR Stirling Moss.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SLR Mclaren".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018