Wyszukiwałeś:

SLS X

AMG X

Black X

Series X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SLS AMG Black Series

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Czarna seria SLS

Mercedes SLS AMG nie jest ostatnim słowem niemieckiego koncernu w kwestiisupersamochodów. Dywizja AMG pracuje nad wersją Black Series,która pojawi się w 2013 roku.

 
 

Mercedes SLS AMG: Czarna seria odsłonięta

Od dłuższego czasu w Internecie pojawiały się plotki dotyczące tego modelu. Teraz wszystko już jest jasne, a tajemnica została odkryta. Oto najmocniejszy SLS w rodzinie, czyli wersja Black Series.

 
 

Mercedes SLS AMG Coupé Black Series na torze Paul Ricard

 

Najmocniejsza jak dotąd wersja SLSa, czyli model Black Series trafiła na tor Paul Ricard. Posłuchajcie jak brzmi 622-konne serce tego potwora. 

 

Mercedes SLS dokona żywota w 2014 roku

Jak donoszą niemieckie media Mercedes w marcu przyszłego roku zakończyprodukcję topowego modelu ze swojej gamy - SLSa. Obecnie koncern ze Stuttgartunie mówi nic o bezpośrednim następcy tego modelu.

 

Limitowany SLS AMG na zakończenie

Ikona sportowych aut Mercedesa - model SLS AMG - kończy powoli swójżywot rynkowy. Produkcja tego supersportowego modelu potrwa jeszcze górakilka miesięcy. Na pożegnanie Mercedes przygotował limitowaną serię FinalEdition liczącą jedynie 350 egzemplarzy.

 

Mercedes SLS AMG Black Series

 

Najmocniejszy jak dotąd SLS nie mógł pojawić się w innej wersji jak tylko i wyłącznie jako "Czarna Seria". SLS AMG Black Series dostarcza moc 631 KM.

 

Kompaktowy SUV i 360 KM

Najmocniejszy kompaktowy SUV z najmocniejszą na świecie seryjną 4-cylindrowąjednostką zadebiutuje już w przyszłym tygodniu na wystawie samochodowej NAIASw Detroit. Mercedes GLA 45 AMG na europejskie drogi wyjedzie jednak dopiero wczerwcu br.

 

AMG skupi się na "masówce"

To chyba koniec wyścigu zbrojeń pomiędzy Mercedesem, Audi i BMW. Dywizja AMGodpowiedzialna za superszybkie modele skupi się na projektowaniu aut,które będą się sprzedawać.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SLS AMG Black Series".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019