Wyszukiwałeś:

SPRT

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SPRT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Rathe: "Jestem zdziwiony decyzją Subaru"

"Pragnę poinformować, że dwa dni po wygranym Rajdzie Elmot dowiedziałemsię od dyrekcji SPRT, w sposób co najmniej dziwny, że nie pojadę zKajetanem Kajetanowiczem dalszej części sezonu. W zasadzie nie podano mikonkretnych powodów" - mówi w oświadczeniu dotychczasowyjego pilot, Jacek Rathe.

 

Kajetanowicz: "Jedziemy po dużo punktów"

Szybkie i wymagające odcinki specjalne Rajdu Karkonoskiego przyciągną nastart prawie 40 załóg, w tym całą krajową czołówkę.Wśród nich nie zabraknie Kajetana Kajetanowicza i Jarka Baranareprezentujących Subaru Poland Rally Team.

 

Kajetanowicz rozstaje się z Subaru Poland Rally Team

Rok 2010 dla Subaru Poland Rally Team to sezon pełen wspaniałych chwil,przypieczętowany ogromnym sukcesem. Po zdobytym tytule Mistrza Polski KajetanKajetanowicz oraz SPRT postanowili zakończyć współpracę. Jego miejscezajmie 21-letni Wojciech Chuchała.

 

Wątek na forum: Kajetanowicz rozstaje się z Subaru Poland Rally Team

Uważam, że świetny pomysł. Kajto w SPRT uzyskał wszystko, co było do osiągnięcia. Teraz powinien dać kolejny krok w swoim rozwoju, może stratować gdzieś w Europie. A wzięcie pod swoje skrzydła młodego, uzdolnionego zawodnika to super pomysł. Gdyby więcej sponsorów szło tym tokiem rozumowania, to ...

 

Chuchała: "Nauczyłem się kilku sztuczek"

Nowy rok rozpoczął się dla Subaru Poland Rally Team wyjątkowo pracowicie.Aby w pełni wykorzystać zimowe warunki, zespół udał się wBieszczady, gdzie Wojtek Chuchała pod czujnym okiem Tapio Laukkanena zaliczyłpierwszy kontakt z Imprezą STI.

 

SPRT przed Rajdem Lotos

Rywalizacja w cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski rozpocznie się wtym roku wyjątkowo wcześnie. Inauguracją zmagań będzie 7. Rajd Lotos BalticCup, który odbędzie się już w dniach 18-20 lutego w okolicachGdańska. Swój udział zapowiedział także zespół Subaru PolandRally Team, który w tym sezonie stawia na młodą krew - WojciechaChuchałę, dla którego będzie to debiut na rajdowych odcinkach w SubaruImprezie STi.

 

Kolejne podium Chuchały na Słowacji

Subaru Poland Rally Team odniósł kolejny sukces w treningowym starcie na słowackich odcinkach specjalnych. Wojtek Chuchała i Kamil Heller finiszowalina szóstej pozycji w klasyfikacji generalnej Rally Tribec i ponowniestanęli na podium grupy N.

 

Rally Bohemia: Loix znów najszybszy, Chuchała wysoko

Freddy Loix w Skodzie Fabii S2000 wygrał w ubiegłą niedzielę Rally Bohemia,piątą rundę mistrzostw Czech. Wysokie piąte miejsce zajął Wojtek Chuchaław Subaru Impreza, zajmując jednocześnie trzecie miejsce w grupiesamochodów produkcyjnych.

 

Chuchała wygrywa gr. N

Wojtek Chuchała i Kamil Heller, reprezentujący LOTOS - Subaru Poland RallyTeam, ukończyli jubileuszowy, 20. Rajd Rzeszowski na piątym miejscu wklasyfikacji generalnej RSMP, zajmując pierwsze miejsce w grupie N i drugie wklasyfikacji zespołów sponsorskich.

 

Chuchała mistrzem Strefy Europy Centralnej

Sezon 2011 w wykonaniu LOTOS - Subaru Poland Rally Team stoi pod znakiemsukcesów w grupie N. Wojtek Chuchała i Kamil Heller zdobyli mistrzostwow „ence” zarówno w polskim, jak i słowackim czempionacie, atakże dopisali do swojego dorobku triumf w klasyfikacji samochodówprodukcyjnych w Trofeum Strefy Europy Centralnej FIA.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019