Wyszukiwałeś:

SQ5

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SQ5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Audi SQ5 pręży muskuły

Podczas wygranego po raz kolejny przez Audi 24-godzinnego wyścigu w Le Mansfirma z Ingolstadt zaprezentowała swój najnowszy model - Audi SQ5 TDI.

 
 

Ekskluzywne Audi SQ5 z dieslem pod maską

O tym, że Audi poszło w ślady Porsche (a może na odwrót?) i żenajmocniejszą wersję modelu Q5 wyposażyło w silnik wysokoprężny, jużinformowaliśmy. Na zbliżającej się wystawie w Paryżu będzie możnazobaczyć Audi SQ5 TDI exclusive concept, która to wersja w 50egzemplarzach trafi na początku do sprzedaży.

 

Audi SQ5 z benzynowym silnikiem w Detroit

Targi motoryzacyjne w Detroit startują za kilka dni, a na nich jedną z gwiazdstoiska Audi będzie model SQ5 wyposażony w benzynowy silnik TFSI.

 
 

Wystawa Motor Show w Poznaniu rozpoczęta

Choć do targów motoryzacyjnych w Genewie czy we Frankfurcie, a nawet wLipsku brakuje im wciąż bardzo dużo, to jednak cieszmy się z tego, co mamy.W czwartek wystartowała tegoroczna edycja poznańskiego Motor Show i trzebaprzyznać, że z roku na rok postęp jest widoczny gołym okiem. Może więcjuż niedługo polscy fani motoryzacji będą mieli swoją Mekkę także wnaszym kraju.

 

Wątek na forum: 6 mln aut z napędem quattro

Przykra jest niewiedza redaktorów piszących te artykuły. A przecież nie tak dawno, na łamach "Mojego Auta", sami pisali, że SQ5 na rynek północnoamerykański będzie posiadał jednostkę benzynową 3.0TFSI (zresztą tą samą, co ma Porsche Macan S, tylko kilkanaście koni mocniejszą). A na eur...

 

"Autonomiczne" Audi SQ5 od Delphi przejechało USA w poprzek

Samodzielnie jeżdżące samochody pojawiają się już na publicznych drogach.Słynne testy Google Cara nadal trwają w Kalifornii, a przygotowane przezDelphi Audi SQ5 właśnie samodzielnie przemierzyło całe Stany Zjednoczone -od wybrzeża do wybrzeża.

 

Limitowane SQ5 TDI Plus od Audi

Początkowo samochód zadebiutuje na rynku niemieckim, już wpaździerniku tego roku. Później będzie sukcesywnie wprowadzany doinnych krajów, ale najpierw zadebiutuje na targach IAA Frankfurt 2015.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019