Wyszukiwałeś:

SRT X

Viper X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SRT Viper

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Viper: pierwszy reprezentant nowej marki

Chrysler ogłosił, że Viper, który pojawi się na rynku w 2013 rokubędzie pierwszym autem pod szyldem nowej marki. Legendarny supersportowy samochód pochodzący ze stanów od teraz będzie przedstawiany jakoSRT Viper.

 

SRT Viper: Amerykanie odsłonią rąbek tajemnicy

Amerykańska nowa marka SRT, która została utworzona jako gałąźdrzewa Chryslera ogłosiła, że zaprezentuje światu niewielką odsłonęnajnowszej generacji Vipera. Do spełnienia jest tylko jeden warunek.

 

SRT Viper: Kolejna fotozapowiedź

Pod koniec zeszłego tygodnia firma SRT udostępniła zdjęcie wnętrza nowegoVipera. Następca kultowego modelu w całej okazałości pokazany zostanie nanadchodzących targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku. Dziś możecie zobaczyćkolejną fotozapowiedź Vipera.

 

SRT Viper: Żmija wreszcie pokazała łeb

Tak więc wszystko stało się jasne, kurtyna opadła i po wielu miesiącach domysłów, spekulacji i nieustannego wyczekiwania wreszcie możemy podziwiać najnowszego Vipera. Panie i Panowie, dziewczęta i chłopcy usiądźcie wygodnie w fotelach i przygotujcie się na jad Żmii.

 

SRT Viper GTS-R w tunelu aerodynamicznym

 

SRT Viper  GTS-R  w tunelu aerodynamicznym. Zobacz jak wygląda torowa wersja gada od SRT.

 

SRT Viper GTS-R: Żmija gotowa do powrotu na tor

Razem z cywilną wersją najnowszej generacji Viper marka SRT na targach motoryzacyjnych w Nowym Yorku zaprezentowała wersję torową swojego najnowszego dziecka - Vipera GTS-R. Samochód będzie rywalizował w American Le Mans Series.

 

Pierwszy egzemplarz SRT Vipera sprzedany

SRT Viper to najnowsze wcielenie legendarne żmii, która stała sięjednym z legendarnych sportowych aut. Pierwszy egzemplarz został sprzedany na aukcji Barret-Jackson Orange County.

 

SRT wstrzymuje produkcję Vipera

Kiedyś Viper był jednym z najbardziej pożądanych amerykańskich aut. Robiłwiększe wrażenie niż Corvette'a. Teraz jednak wszystko się zmieniło.Chrysler wstrzymał produkcję SRT Vipera z powodu niskiej sprzedaży.

 

Viper znów w produkcji

Po dwóch miesiącach przerwy SRT wznowiło produkcję najnowszejgeneracji Vipera. Przestój w produkcji był spowodowany brakiemzainteresowania nowym modelem.

 

Dodge Viper zniknie z rynku

Dodge Viper to ikona amerykańskiej motoryzacji i dla wielu kultowy bohaterserialu z lat 90-tych. Obecna generacja z silnikiem V10 to gatunek wymierającyw świecie, gdzie liczą się normy spalania. Niestety znaki na niebiewskazują, że Viper zostanie wpisany na listę wymarłych gatunków.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SRT Viper".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019