Wyszukiwałeś:

SRT

. Znaleziono 97 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SRT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 97 wszystkich):

Viper: pierwszy reprezentant nowej marki

Chrysler ogłosił, że Viper, który pojawi się na rynku w 2013 rokubędzie pierwszym autem pod szyldem nowej marki. Legendarny supersportowy samochód pochodzący ze stanów od teraz będzie przedstawiany jakoSRT Viper.

 

SRT Viper: Amerykanie odsłonią rąbek tajemnicy

Amerykańska nowa marka SRT, która została utworzona jako gałąźdrzewa Chryslera ogłosiła, że zaprezentuje światu niewielką odsłonęnajnowszej generacji Vipera. Do spełnienia jest tylko jeden warunek.

 

SRT Viper premierą w NY

To już pewne. Następca legendarnego supersportowego Vipera w najnowszej odsłonie zostanie zaprezentowany podczas nadchodzący targów motoryzacyjnych w Nowm Jorki. A już dziś możecie zobaczyć zapowiedź tego jak będzie wyglądało wnętrze auta.

 

SRT Viper: Kolejna fotozapowiedź

Pod koniec zeszłego tygodnia firma SRT udostępniła zdjęcie wnętrza nowegoVipera. Następca kultowego modelu w całej okazałości pokazany zostanie nanadchodzących targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku. Dziś możecie zobaczyćkolejną fotozapowiedź Vipera.

 

SRT Viper: Żmija wreszcie pokazała łeb

Tak więc wszystko stało się jasne, kurtyna opadła i po wielu miesiącach domysłów, spekulacji i nieustannego wyczekiwania wreszcie możemy podziwiać najnowszego Vipera. Panie i Panowie, dziewczęta i chłopcy usiądźcie wygodnie w fotelach i przygotujcie się na jad Żmii.

 

SRT Viper GTS-R: Żmija gotowa do powrotu na tor

Razem z cywilną wersją najnowszej generacji Viper marka SRT na targach motoryzacyjnych w Nowym Yorku zaprezentowała wersję torową swojego najnowszego dziecka - Vipera GTS-R. Samochód będzie rywalizował w American Le Mans Series.

 

Pierwszy egzemplarz SRT Vipera sprzedany

SRT Viper to najnowsze wcielenie legendarne żmii, która stała sięjednym z legendarnych sportowych aut. Pierwszy egzemplarz został sprzedany na aukcji Barret-Jackson Orange County.

 

Mało chętnych na SRT Vipera

Chrysler ucina produkcję Vipera. Wszystko przez słabą sprzedaż"żmii". U dilerów wciąż stoi 565 niesprzedanych egzemplarzy.

 

SRT wstrzymuje produkcję Vipera

Kiedyś Viper był jednym z najbardziej pożądanych amerykańskich aut. Robiłwiększe wrażenie niż Corvette'a. Teraz jednak wszystko się zmieniło.Chrysler wstrzymał produkcję SRT Vipera z powodu niskiej sprzedaży.

 

SRT Tomahawk Gran Turismo odsłonięte

Amerykańska długo nie kazała czekać na swój studyjny modelprzygotowany dla fanów serii Gran Turismo, wydawanej na konsolęPlayStation. Poznajcie SRT Tomahawk Vision Gran Turismo, wyścigówkęprzyszłości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019