Wyszukiwałeś:

SRT10 X

Final X

Edition X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SRT10 Final Edition

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Na pożegnanie Vipera

Na zakończenie produkcji Dodge'a Vipera obecnej generacji amerykańska markapostanowiła wydać limitowaną serię "Final Edition". Niestety,pojawi się tylko 50 egzemplarzy tej wyjątkowej wersji.

 

Viper SRT10 na "do widzenia"

Żywot aktualnej generacji Dodge`a Vipera dobiega końca. Z tej okazjiamerykański producent przygotował specjalną wersją opatrzoną nazwą"Final Edition".

 

Wybrani zobaczyli nowego Vipera

Jak donoszą wieści zza oceanu, Dodge zaprezentował nowego Viperaprzeznaczonego na 2012 rok. Pokaz samochodu odbył się jednak za zamkniętymidrzwiami wśród zaufanych klientów.

 

Dodge Viper: Rezurekcja

Zaledwie kilka miesięcy temu ostatni Dodge Viper zjechał z taśmyprodukcyjnej, a już pojawiają się plotki na temat reinkarnacji modelu. Jakdonosi Detroit News, już w 2013 roku.

 

Wkład Fiata w nowego Vipera

Dodge ma zamiar wykorzystać technologię Fiata, aby polepszyć osiągi nowegoVipera, planowanego na 2012 rok.

 

Dodge Viper jak naga kobieta

Na Automotive News World Congress w Detroit, Ralph Gilles, szef designuChryslera i szef marki Dodge, powiedział, że nowy Viper będzie przepięknyi...

 

Zagato TZ3 Stradale, czyli ładniejszy Viper

Zagato ukazało właśnie model TZ3 Stradale, czyli w zasadzie Dodge'a Vipera wpięknej skórze Alfy Romeo.

 

Żmija odzyskała rekord

Jakiś czas temu pojawiły się nie potwierdzone informacje jakoby Dodge ViperSRT10 ACR po raz kolejny pobił rekord na Północnej Pętli i tym samyodzyskał pierwsze miejsce w tabeli rekordów toru(wyłączając auta "rzemieślnicze" jak Radical czy Gumpert Apollo Speer). Informacjazostał potwierdzona przez Dodge'a, który udostępnił film zrekordowego przejazdu.

 

Żmija anno domini 2013

Wydawało by się, że dowsizing na stałe wszedł do motoryzacji, co pokazałoBMW prezentując najnowszą generację M5, którą wyposażył w doładowany silnik V8 rezygnując z motoru V10, który pracowała w poprzednim modelu. Na szczęście downsizing nie zaraził wszystkich producentów, wręcz przeciwnie Dodge pokazuje palec tej tendencji.

 

"Żmija" z doładowanym silnikiem

W ostatnim czasie Dodge zaprezentował dwa model z silnikiem doładowanym omocy 707 KM. Okazuje się, że doładowanie może zarazić kolejny model i toten flagowy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SRT10 Final Edition".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019