Wyszukiwałeś:

SS X

V8 X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SS V8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Chevrolet powraca do korzeni

Ostatnio pojawiły się informacje, że Chevrolet zastrzegł nazwę"SS". Dziś wiemy dlaczego. Amerykańska marka zapowiada nowysportowy model.

 

Chevrolet z logo SS pod koniec 2013

Pod koniec roku 2013 trafi na rynek sportowy sedan Chevroleta z oznaczeniem SS.Spekulacje do tej pory dotyczyły jedynie nazwy, która miałaby brzmiećSuper Sport. Teraz jednak spekulacji będzie więcej, aż do samej premeiry.

 

Pierwsza zapowiedź Chevroleta SS

Chevrolet w Las Vegas przedstawił długo oczekiwany samochód. Nie jestto jednak drogowe auto, a tylno napędowy sedan SS, który będziestartował w serii NASCAR Sprint Cup.

 
 

Chevrolet: Nadchodzi czterodrzwiowa Corvette'a

Do premiery najnowszej generacji Chevroleta Corvette'y pozostało już mniejniż miesiąc, a to nie jedyne emocjonujące auto od Chevroleta, którezobaczymy w przyszłym roku.

 

Chevrolet SS oficjalnie

W miniony weekend, podczas tegorocznego wyścigu Daytona 500, amerykański producent zaprezentował swój najnowszy model, wraz z którympowraca legendarne oznaczenie Super Sport.

 
 

Bugatti Veyron Super Sport zdetronizowany

Wojna o tytuł najszybszego seryjnego auta przyspieszyła i do tej porykrólujący na tronie Veyron SS został odesłany w niebyt i mrokmotoryzacji. Prawo do sukcesji wyrwał Venom GT, hiperauto stworzone przezJohna Hennessey.

 

Tylnonapędowa limuzyna Kii z V8

W dobie, gdy producenci samochodów ograniczają liczbę cylindrów,litraż i moc silników w swoich modelach Kia postanowiła pójśćpod prąd i wypuszcza flagową limuzynę z pięciolitrowym silnikiem V8 o mocy420 koni mechanicznych. Czy Kia K900 będzie w stanie zagrozić luksusowymlimuzynom Mercedesa bądź BMW?

 

Strażnicy pustyni

Ich mocą sięgającą blisko 6450 KM można byłoby obdarować kilkadziesiątjednostek powiatowych policji w Polsce. Tymczasem wszystkie patrolują region owielkości zbliżonej do wojewódzka podkarpackiego. Oto najszybsza flotasuper-radiowozów na świecie!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SS V8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019