Wyszukiwałeś:

SSC X

Ultimate X

Aero X

TT X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SSC Ultimate Aero TT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Nowy rekord prędkości

Amerykański producent super-szybkich samochodów, Shelby Supercars (SSC),poinformował ostatnio świat o nowym rekordzie ustanowionym przez jeden zprodukowanych przez niego samochodów. Model Aero TT rozwinął prędkośćrzędu 411 km/h i jest obecnie najszybszym produkowanym seryjnie autem.

 

Wypala bak w 9 minut!

Dwóch mężczyzn pochodzących z amerykańskiego stanu Indiana twierdzi,że zbudowali najszybszy, dopuszczony do ruchu drogowego samochód.Maxximus G-Force bije Veyrona nie tylko pod względem przyspieszenia do setki,ale także w czasie potrzebnym do jego zatrzymania.

 

Najszybszy samochód świata za 100 tys.

Podczas gdy duża część populacji interesująca się motoryzacją uważaBugatti Veyron za najszybsze auto świata, to jednak prawda jest inna. Rekordnależy do mniej znanego, ale na pewno nie wolniejszego SSC Ultimate Aero.

 

Bardzo ekskluzywne Porsche

Firma tuningowa 9ff, przygotowująca ekstremalne odsłony samochodówmarki Porsche ma w planach wydanie na świat modelu GT9-R z nowym nadwoziem.Auto będzie pozbawione dachu i trafi do rąk zaledwie trzech klientów.

 

SSC Ultimate Aero odgraża się

Firma Shelby SuperCars bardzo ambitnie podeszła do komunikatu wygłoszonegoostatnio przez Bugatti. Firma zamierza poprawić rekord Veyrona Super Sport,który rozpędził się do 431,072km/h.

 

SSC Ultimate Aero walczy o rekord

Już w przyszłym miesiącu pojawi się kolejna generacja Shelby SupercarsUltimate Aero, które jest tworzone z nastawieniem zdobycia tytułunajszybszego samochodu na świecie. W tym celu musi zdetronizować niedawnegorekordzistę - Bugatti Veyron Super Sport.

 

Pogromca rekordów

Nadchodzi pogromca Bugatti Veyron. Przynajmniej tak do zrozumienia chce nam daćproducent tego samochodu. Zagraniczne media dotarły doszczegółów na temat modelu SSC Ultimate Aero II.

 

Dom dla SSC Tuatara

Shelby Supercars planuje wybudować w West Richland, w stanie Waszyngton na 27000 m2 fabrykę, w której będzie powstawał najnowszy samochód,Tuatara. Dla firmy niema lepszego miejsca do budowy auta, niż siedziba firmy.To tu właśnie Ultimate Aero ustanowił światowy rekord prędkości w 2007roku.

 

SSC Ultimate Aero XT na zakończenie produkcji

Aby uczcić zakończenie produkcji auta, które pobiło rekord prędkościi zdetronizowało Bugatti Veyron, firma Shelby Super Cars zbuduje specjalną,limitowaną wersję modelu Ultimate Aero.

 

Wojna o prędkość

Bicie rekordów mamy w genach, podobnie jak i współzawodnictwo.To powoduje, że ludzie często z bardzo małej rzeczy potrafią stworzyćwojnę o przysłowiową pietruszkę. Wojna o prędkość pojawiła się wraz zstworzeniem pierwszego automobilu. Jednak najciekawszy jej etap rozpoczyna sięod momentu, gdy pewien włoski producent utarł nosa Porsche.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SSC Ultimate Aero TT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018