Wyszukiwałeś:

SSC X

Ultimate X

Aero X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SSC Ultimate Aero

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

SSC Ultimate Aero: 1046 KM i 440 km/h

Producent super-sportowych samochodów, firma Shelby Super Cars podjęła sięnowego, ambitnego projektu. Z modelu SSC Aero Amerykanie zbudowali mocniejsząwersję Ultimate, której moc wynosi aż 1046 KM.

 

Najszybszy samochód świata za 100 tys.

Podczas gdy duża część populacji interesująca się motoryzacją uważaBugatti Veyron za najszybsze auto świata, to jednak prawda jest inna. Rekordnależy do mniej znanego, ale na pewno nie wolniejszego SSC Ultimate Aero.

 

Bardzo ekskluzywne Porsche

Firma tuningowa 9ff, przygotowująca ekstremalne odsłony samochodówmarki Porsche ma w planach wydanie na świat modelu GT9-R z nowym nadwoziem.Auto będzie pozbawione dachu i trafi do rąk zaledwie trzech klientów.

 

Stać cię na nie?

Już niemal rytualnie magazyn Forbes przygotowuje co jakiś czas rankingnajdroższych samochodów świata. Poznaj topową 10-tkę aut,które gdyby posiadał polski rząd, mógłby sprzedając jeznacząco załatać dziurę budżetową.

 

SSC Ultimate Aero odgraża się

Firma Shelby SuperCars bardzo ambitnie podeszła do komunikatu wygłoszonegoostatnio przez Bugatti. Firma zamierza poprawić rekord Veyrona Super Sport,który rozpędził się do 431,072km/h.

 

SSC Ultimate Aero walczy o rekord

Już w przyszłym miesiącu pojawi się kolejna generacja Shelby SupercarsUltimate Aero, które jest tworzone z nastawieniem zdobycia tytułunajszybszego samochodu na świecie. W tym celu musi zdetronizować niedawnegorekordzistę - Bugatti Veyron Super Sport.

 

Pogromca rekordów

Nadchodzi pogromca Bugatti Veyron. Przynajmniej tak do zrozumienia chce nam daćproducent tego samochodu. Zagraniczne media dotarły doszczegółów na temat modelu SSC Ultimate Aero II.

 

Najdroższe samochody świata wg Forbes'a

Amerykański magazyn Forbes opublikował właśnie listę najdroższychsamochodów świata, które są marzeniem przeciętnego kierowcyFocusa i utrapieniem przeciętnego milionera, bo przecież jest tu tak dużywybór...

 

Dom dla SSC Tuatara

Shelby Supercars planuje wybudować w West Richland, w stanie Waszyngton na 27000 m2 fabrykę, w której będzie powstawał najnowszy samochód,Tuatara. Dla firmy niema lepszego miejsca do budowy auta, niż siedziba firmy.To tu właśnie Ultimate Aero ustanowił światowy rekord prędkości w 2007roku.

 

SSC Ultimate Aero XT na zakończenie produkcji

Aby uczcić zakończenie produkcji auta, które pobiło rekord prędkościi zdetronizowało Bugatti Veyron, firma Shelby Super Cars zbuduje specjalną,limitowaną wersję modelu Ultimate Aero.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SSC Ultimate Aero".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021