Wyszukiwałeś:

SSC

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SSC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

SSC Ultimate Aero: 1046 KM i 440 km/h

Producent super-sportowych samochodów, firma Shelby Super Cars podjęła sięnowego, ambitnego projektu. Z modelu SSC Aero Amerykanie zbudowali mocniejsząwersję Ultimate, której moc wynosi aż 1046 KM.

 

SSC szykuje rekordowe auto

Firma SSC, producent szybkich, a zarazem luksusowych samochodów, ogłosiłaniedawno, że swym nowym modelem zamierza pobić dotychczasowy rekordprędkości należący do seryjnie produkowanego Bugatti Veyron.

 

Najszybszy samochód świata za 100 tys.

Podczas gdy duża część populacji interesująca się motoryzacją uważaBugatti Veyron za najszybsze auto świata, to jednak prawda jest inna. Rekordnależy do mniej znanego, ale na pewno nie wolniejszego SSC Ultimate Aero.

 

SSC Ultimate Aero odgraża się

Firma Shelby SuperCars bardzo ambitnie podeszła do komunikatu wygłoszonegoostatnio przez Bugatti. Firma zamierza poprawić rekord Veyrona Super Sport,który rozpędził się do 431,072km/h.

 

Pogromca rekordów

Nadchodzi pogromca Bugatti Veyron. Przynajmniej tak do zrozumienia chce nam daćproducent tego samochodu. Zagraniczne media dotarły doszczegółów na temat modelu SSC Ultimate Aero II.

 

Dom dla SSC Tuatara

Shelby Supercars planuje wybudować w West Richland, w stanie Waszyngton na 27000 m2 fabrykę, w której będzie powstawał najnowszy samochód,Tuatara. Dla firmy niema lepszego miejsca do budowy auta, niż siedziba firmy.To tu właśnie Ultimate Aero ustanowił światowy rekord prędkości w 2007roku.

 
 

SSC Ultimate Aero XT na zakończenie produkcji

Aby uczcić zakończenie produkcji auta, które pobiło rekord prędkościi zdetronizowało Bugatti Veyron, firma Shelby Super Cars zbuduje specjalną,limitowaną wersję modelu Ultimate Aero.

 

Nowe dziecko Shelby SuperCars coraz bliżej

Gdzieś w zakamarkach amerykańskiej firmy do życie jest powoływanysamochód, który ma zdetronizować Bugatti Veyron. Mowa o SSCTuatara, któremu coraz bliżej do seryjnej produkcji.

 

Tak powstaje drogowa rakieta Bloodhound SSC

Zespół Royal Air Force's 71 Squadron opublikował film, pokazującyproces budowy Bloodhounda SSC. Odrzutowego pojazdu, który ma pokonaćmagiczną granicę prędkości: 1000 mil na godzinę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019