Wyszukiwałeś:

ST1

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ST1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

 

1.104 KM prosto z Danii

Jeśli chcesz zbudować szybki samochód to wkładasz mu pod maskę dużysilnik. Jeśli chcesz żeby był szybszy dodajesz sprężarkę mechaniczną.Możesz także dołożyć turbosprężarkę. Oczywiście, możesz te dwie rzeczypołączyć razem.

 

Przejedzie Danię w 20 minut

Dania doczekała się swojego pierwszego supersamochodu. 1.104 konny Zenvo ST1jest tak szybki, że można nim przejechać jego ojczysty kraj w czasie nieprzekraczającym 20 min.

 

Najlepsze samochody firmowe

Jesteś właścicielem firmy, zamierzasz rozbudować bądź wymienić swojąflotę pojazdów, ale nie jesteś przekonany, jakie modele wybrać? Byćmoże pomocne będą wyniki największego w Europie testu na"Samochód firmowy roku".

 

"Veyron-killer" z Danii

Pochodzi z Danii i jest mocniejszy od Veyrona. Kto to taki? Oto Zenvo ST1. Jegonazwa niewiele może mówić, ale za to osiągi mówią same zasiebie.

 
 

Zenvo ST1

 

Zenvo ST1 - supercar o mocy ponad 1000 KM wykonany ręcznie w Danii - mojeauto.tv

 

Upokorzy Veyrona?

Ten duński supersamochód dopiero narobi zamieszania w swojej klasie.Zenvo ST1 jest wyposażony w silnik V8 o pojemności 7 litrów,który skrywa w sobie potężną moc.

 

Czy czekają nas podwyżki paliw?

Kończy się rok 2010 - rok, który w Polsce zakończył się pobiciemprzez ceny benzyny i autogazu rekordu cenowego wszechczasów. To efektpodwyżek cen na rynkach światowych oraz słabszego kursu złotówki. Ajak zapowiada się 2011 rok?

 

Volvo z silnikiem Astona

Podczas listopadowego motor show Footman James Classic w Birmigham będziemożna podziwiać wiele ciekawych aut. Jednak najciekawszym będzie Volvo P1800 z prototypowym silnikiem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019