Wyszukiwałeś:

STI

. Znaleziono 157 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: STI

Spróbuj też wyszukać: sti warszawa impreza sti sti wahacz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 157 wszystkich):

Ewolucja STI

Podczas targów motoryzacyjnych SEMA zaprezentowane zostało najnowsze dziełojapońskiej marki znanej fanom rajdów samochodowych z całego świata. Nawystawie zostało zaprezentowane studium koncepcyjne Subaru Forester Sports,wyposażone w rajdowe 'bebechy' sygnowane znaczkiem STI.

 

Nowa Impreza WRX w pakiecie STi

Japoński koncern Fuji Heavy Industries, producent samochodów marki Subaru, zaprezentował podczas trwających obecnie targów motoryzacyjnych w Tokio nowysamochód. Jest to długo oczekiwana wersja STi nowej generacji Subaru Imprezy.

 

EVO X vs. Impreza STi - pierwsze starcie

Niewiele czasu było potrzeba japońskim dziennikarzom aby w jednym miejscu otej samej porze doprowadzić do pierwszej konfrontacji dwóch odwiecznychrywali w nowych szatach: Mitsubishi Lancera EVO X i Subaru Impreza STi.

 

Subaru Impreza STi 2008: Podwójna osobowość

Nie szata zdobi człowieka. Nie szata zdobi też samochód, lecz jegoosiągi można by rzec, kiedy spogląda się na nową wersję Subaru Impreza WRXSTi. Kontrowersji co do wyglądu to auto nie pozbędzie się nigdy, ale wszelkiewątpliwości co do walorów jezdnych zamienia w drobny pył już przypierwszym kontakcie. Mieliśmy okazję przekonać się o tym podczas polskiejpremiery tego modelu.

 

Subaru Impreza STi: VIDEO-TEST

Szybki, unikatowy, a ponadto w najnowszej wersji pozwala także bez problemuumieścić w bagażniku dziecięcy wózek. Video-test najnowszego SubaruImpreza STi to nasz skromny, mikołajkowy prezent dla Was, Drodzy Czytelnicy.Choć o stylistyce tego samochodu mówiło się wiele różnych,mniej lub bardziej pochlebnych słów, to sądzimy, że większość zkierowców chciałaby pod poduszką znaleźć kluczyki do tegoniebieskiego myśliwca.

 

Muzeum STI otwarte

Na mapie motoryzacyjnych miejsc wartych odwiedzenia dochodzi kolejny punkt.Subaru otworzyło właśnie nowe muzeum poświęcone w całości sportowemuoddziałowi marki - STI.

 

Subaru BRZ STi w przyszłym roku

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o tym, że Toyota wzmocnij model GT 86wyposażając go w układ hybrydowy KERS. Drugi z bliźniaków, Subaru BRZ również pojawi się w mocniejszej wersji. BRZ STi ma trafić doprodukcji w przyszłym roku.

 

Subaru zapowiada BRZ STI

Na oficjalnie stronie STI, czyli Subaru Tecnica International pojawiły się dwazdjęcia zapowiadające najnowszy model Subaru.

 

Subaru BRZ prawie jak STI

Fani najmocniejszych wersji modeli Subaru tylko w części będąusatysfakcjonowani. Specjalna wersja Subaru BRZ została przygotowana wprawdzieprzez dział STI, jednak obyło się bez ingerencji w moc jednostki napędowej.

 

Subaru BRZ z pakietem STI

Już niebawem w Stanach Zjednoczonych może się pojawić Subaru BRZ,które będzie przygotowane przez sportową sekcję STI.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019