Wyszukiwałeś:

SWRC

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SWRC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Michał Kościuszko wybrał Fiestę S2000

Michał Kościuszko, jedyny polski kierowca startujący w RajdowychMistrzostwach Świata w cyklach SWRC i WRC Cup, w sezonie 2010 zasiądzie zakierownicą Forda. Rajdową Fiestę S2000 skonstruował i przygotowałzespół M-Sport. Obsługą samochodu w trakcie sezonu zajmie siębelgijska firma Symtech Racing.

 

WRC: "Dynamiczny" Kościuszko

Sezon 2010 to nowy etap w karierze Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka. Wbarwach nowego zespołu Dynamic Word Rally Team polska załoga wystartuje wMistrzostwach Świata w dwóch pełnych cyklach SWRC i WRC Cupprzygotowanym przez M-Sport, a obsługiwanym w trakcie rajdów przezfirmę Symtech Fordem Fiesta S2000.

 

WRC: Kościuszko na podium S2000

W Meksyku pierwsze podium i pierwsze punkty dla Michała Kościuszko i MaćkaSzczepaniaka. Jadący Fordem Fiesta S2000 Polacy w barwach Dynamic World RallyTeam zajęli trzecie miejsce w Corona Rally Mexico zdobywając tym samym6 punktów w klasyfikacji SWRC.

 

Rajd Jordani: Kościuszko w Superally

Prowadzący po 6 odcinkach specjalnych w klasyfikacji SWRC Michał Kościuszko iMaciek Szczepaniak reprezentujący zespół Dynamic World Rally Team niewystartowali do ostatniego w pierwszym etapie odcinka specjalnego z powoduawarii paska alternatora.

 

SWRC: Kościuszko na podium w Rajdzie Portugalii

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak, reprezentujący zespół DynamicWorld Rally Team, zajęli 3. miejsce w klasyfikacji SWRC RajduPortugalii. Według nieoficjalnej klasyfikacji zwyciężył Jari Ketomaa przedXavierem Ponsem (+3:32.2) i Michałem Kościuszko tracącym do drugiego wstawce 1:55.2. Dla jedynej polskiej załogi startującej w Mistrzostwach Świata(WRC) to drugie podium w sezonie 2010.

 

Kościuszko wystartuje w Rajdzie Finlandii

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak, jedyna polska załoga rywalizująca natrasach Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) szykuje się do startu w RajdzieFinlandii. W dniach od 29 do 31 lipca br. zawodnicy Dynamic World Rally Team poraz czwarty w tym sezonie będą walczyć o punkty w klasyfikacjach SWRC i WRCCup.

 

WRC: Kościuszko na podium Rajdu Francji

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak, załoga Dynamic World Rally Team,zajęła 3. miejsce w klasyfikacji SWRC w zakończonym dzisiaj Rajdzie Francji,11. rundzie Mistrzostw Świata. W stawce zwyciężył Patrik Sandell przed JarimKetomaą (+1:56.0).

 

Kościuszko: "Udany debiut w SWRC"

"To był udany debiut zarówno z zespołem Dynamic World Rally Team,jak i w klasyfikacji SWRC. Mieliśmy dobre tempo w kilku rajdach" - takpodsumowej swój pierwszy sezon startów w mistrzostwach świata autklasy S2000 Michał Kościuszko.

 

Hänninen nowym liderem SWRC

Juho Hänninen, po doskonałej jeździe i zwycięstwie w rajdzie Grecji,zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej SWRC.

 

Skoda Mistrzem Świata w SWRC

To historyczne wydarzenie dla marki z Mladá Boleslav. Skoda po praz pierwszy zdobyła tytuł Mistrza Świata SWRC. Załoga Red Bull Skoda, Juho Hänninen i Mikko Markkula startujący Fabią Super 2000 wygrywając ostatni rajd z serii SWRC - Rajd Hiszpanii zapewnili sobie zwycięstwo w klasyfikacjigeneralnej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019