Wyszukiwałeś:

SX4

. Znaleziono 248 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SX4

Spróbuj też wyszukać: sx4 pomaranczowa kontrolka nad kierunkowskazem sx4 wymiary yaris

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 248 wszystkich):

Suzuki SX4: Sedici po japońsku

W tym wypadku należałoby zmienić staropolskie powiedzenie: 'Polak, Węgierdwa bratanki', zastępując podmioty przez: Włoch i Japończyk. Suzuki,przygotowuje się bowiem do wprowadzenia na rynek bliźniaczego dla Fiata Sedicimodelu SX4.

 

Pierwsze zdjęcia rajdowego SX4

Suzuki opublikowało pierwsze zdjęcia rajdowej wersji modelu SX4, któryoficjalnie zostanie zaprezentowany na Salonie Samochodowym w Genewie.

 

Na celowniku: Suzuki SX4 Sedan

Amerykańskim, samochodowym paparazzi ze studia KGP Photography udało się najednym z kalifornijskich parkingów namierzyć testową wersję Suzuki SX4 onadwoziu sedan. Czy zatem japoński producent zamierza rozszerzyć paletębardzo młodego jeszcze modelu?

 

Suzuki SX4: Więcej niż interesujący

Napęd na wszystkie koła to niezwykle mocna broń samochodów markiSuzuki. Nie dziwi więc, iż ten japoński producent wypuszcza coraz to nowe"czteronapędowce". Kolejnym jest Suzuki SX4, które jednak, odziwo, zostało stworzone wspólnie z Fiatem.

 

Suzuki SX4 sedan: Z dużym kufrem

O ile w przypadku pięciodrzwiowego Suzuki SX4 można było mieć wątpliwości,czy mamy do czynienia z kompaktowym SUV-em, czy może też autem rodzinnym, to wwersji sedan wątpliwości nie mamy żadnych. Doczepiony olbrzymi kuferdoskonale predysponuje to auto do przewozu cztero-, a nawet pięcioosobowejrodziny.

 

Suzuki SX4 z ogniwami paliwowymi

Na rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu w Japonii szczycie grupy G8Suzuki zaprezentuje model SX4 w wersji napędzanej ogniwami paliwowymi SX4-FCV.

 

Suzuki SX4: Niepozorny

Zima opuściła nas już chyba na dobre, nim jednak to nastało zdążyła tużprzed odejściem pokazać swoje możliwości. W efekcie problemy z jazdą miałowielu kierowców na naszych drogach. Nie wnikamy, czy był to efekt brakuodpowiednich umiejętności, nieprzygotowania auta do zimy, czy wreszciesłabych właściwości jezdnych w takiej aurze. W takich to warunkach do naszejredakcji trafił Suzuki SX4. Z dodatkowym atutem w postaci napędu na obie osie.

 

Nowy SX4 - znane ceny i ambasador

Ruszyła przedsprzedaż nowej generacji Suzuki SX4. Ceny za tego crossoverastartują od 69.900 zł. Przy okazji oficjalnej prezentacji modelu na polskimrynku poznaliśmy także ambasadora Suzuki SX4. Został nim 4-krotny mistrzolimpijski, Robert Korzeniowski.

 

Suzuki SX4 S-Cross: Jeszcze lepszy

Większe, ale już bez włoskiego brata bliźniaka, Suzuki SX4 dlaodróżnienia dostało przydomek S-Cross, który idealnie oddajecharakter tego modelu. W świecie crossoverów dzieje się corazciekawiej, a druga generacja naszego Suzuki powinna mieć w tym temacie sporo dopowiedzenia.

 

Suzuki SX4 S-Cross ? W trasie poniżej 5 litrów

Suzuki SX4 był udanym modelem, który przyciągał ceną i napędem 4x4.Powtórzenie tego sukcesu było jednym z głównych celówprzy tworzeniu następcy. W naszym teście Suzuki SX4 S-Cross i poszukiwanieodpowiedzi na pytanie – czy udało się sprostać wyzwaniu?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018