Wyszukiwałeś:

Safety X

Car X

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Safety Car

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Nowy Safety-Car w Formule 1

W nowym sezonie elitarnych rozgrywek Formuły 1 rolę samochoduzabezpieczającego (Safety-Car) będzie pełnił CLK 63 AMG. Aby jak najlepiejwykonywać swoje zadania podczas wyścigów auto zostało specjalniezmodyfikowane.

 

Top Safety Pick dla Klasy C

Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) w Stanach Zjednoczonych umieściłMercedesa Klasy C w gronie najbezpieczniejszych aut – tzw. „TopSafety Pick” w roku 2009. Tym samym udzielił potencjalnym nabywcomwskazówki, iż jest to najlepszy wybór dla kupującego,który przy zakupie zwraca dużą uwagę na bezpieczeństwo auta.

 
 

Ulepszone flagowe Volvo

Rozwiązania znane z najnowszych modeli Volvo – S60 oraz V60 zostanąwprowadzone w niedługim czasie do Volvo V70, XC70 oraz S80. W wyposażeniuflagowych modeli Volvo pojawią się nowoczesne systemy bezpieczeństwa –Pedestrian Detection, City Safety, mocniejszy silnik D5 o mocy 215 KM oraz nowewnętrze z interfejsem Volvo Sensus.

 

Mercedes SLS AMG F1 Safety Car

 

Dba o bezpieczeństwo podczas wyścigów formuły pierwszej - Mercedes SLS AMG F1 Safety Car - mojeautp.tv

 

Corvette Stingray jako Safety Car w Indy 500

Podczas tegorocznej edycji jednego z najciekawszych wyścigów na naszejziemi - Indianapolis 500 rolę Samochodu Bezpieczeństwa będzie pełniłanajnowsza Corvette Stingray

 
 

System wtrysku wody w BMW M4 Coupe Safety Car

 

BMW prezentuję najnowszą technologię - wtrysk wody w M4 Coupe, które w sezonie 2015 będzie pełniło rolę safety cara w serii MotoGP. Wtrysk mgiełki wody pozwala na chłodzenie procesu spalania. Dzięki temu powietrze dostarczane do komory jest schłodozne i gęstsze. Posiada w sobie więcej tlenu, dzięki czemu spalanie jest efektywniejsze dając większą moc i moment. 

 

Oto nowy safety car w DTM

Mercedes AMG GT S będzie nowym, oficjalnym safety-carem w serii wyścigowejDTM.

 

Mercedes-AMG GT jako safety car Formuły 1

Dla fanów Formuły 1 to znajomy widok: gdy na torze dojdzie do wypadkualbo warunki pogodowe nie są sprzyjające, Mercedes-AMG bezpiecznie przewodzikolumnie bolidów Formuły 1. Tak jest od 25 lat.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Safety Car".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021