Wyszukiwałeś:

Saleen

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Saleen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

 
 

Wątek na forum: Saleen szybszy od Bugatti?

Zadne auto nie jest lepsze od bugatti dla porownania gdyby bugatti mialo te same wage co sallen to jak myslicie kto by wygral ~Szympek W-CH

 

Saleen S331: Sportowy pick-up

Amerykański tuner samochodów, firma Saleen na targach w Los Angeles prezentujeswoją interpretację pick-up'ów. Saleen S331 to sportowa mini-ciężarówkazbudowana na bazie Forda Sport Truck.

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

Pogromca Ferrari

Na pierwszy rzut oka wygląda trochę jak połączenie dwóch supermarek:Lamborghini i Ferrari. Jednak jest on w stu procentach amerykański, a jegozadaniem będzie zdetronizowanie modeli z włoskich stajni. Saleen S5Szadebiutował właśnie na targach w Nowym Jorku.

 

Mustang z Kalifornii

Saleen S281. Pod tą enigmatyczną nazwą ukrywa się samochód,który powstał na bazie Forda Mustanga. Muskularna sylwetka modeluzdradza możliwości kalifornijskiego ogiera.

 

Ulepszony Mustang

Podczas imprezy Carlisle Ford Nationals Saleen zaprezentowało model S302.Samochód bazuje na najnowszym Fordzie Mustangu z pięciolitrowymsilnikiem. Dostępna będzie wersja z dachem hardtop oraz kabrio.

 

Saleen chcę na nowo stworzyć super auto

Steve Saleen to postać w świecie motoryzacji, która wiele namieszała. Wszystko za sprawą tuningowanych Fordów Mustangów. Saleen znanyjest również dzięki stworzeniu superauta Saleen S7. Teraz Steveplanuje stworzyć jego następcę.

 

Amerykańskie superauto z nazwą podobną do Audi

Podczas targów motoryzacyjnych w L.A. marka Saleen pokazała na swoimstoisku kilka zmodyfikowanych aut innych producentów. Marka nie zapominajednak o aucie własnej produkcji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021