Wyszukiwałeś:

San X

Francisco X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: San Francisco

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Rekord świata w oszczędnej jeździe

John i Helen Taylor przebyli podróż mierzącą 29.719 kilometrów osiągającśrednią wielkość spalania na poziomie 4,5 litra na 100 kilometrów. Dziękitemu udało im się ustanowić rekord, który zostanie zapisany do KsięgiRekordów Guinessa.

 

Hybrydowe autobusy dla San Francisco

Ośrodek komunikacji miejskiej w San Francisco - Municipal Transportation Agency(MUNI) zamówił 56 niskopodłogowych autobusów Orion VII z napędemhybrydowym. Pojazdy dla Krzemowej Doliny dostarczy północnoamerykańskioddział DaimlerChrysler Commercial Buses.

 

PT Cruiser o bardzo długiej nazwie

W sprzedaży w Stanach Zjednoczonych pod koniec lata pojawi się Chrysler PTCruiser w specjalnej limitowanej wersji.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc z drugim czasem!

Na trudnym, pustynnym OS-ie z Copiapó w Chile do Chilecito w ArgentynieKrzysztof Hołowczyc pilotowany przez Jean-Marca Fortina w BMW X3 CC uzyskałdrugi czas przejazdu. Odcinek wygrała załoga Volkswagena Giniel de Villiers iDirk von Zitzewitz.

 

Ręce precz od Alfy!

Przemawiając na J.D. Power and Associates International Automotive Roundtable wSan Francisco, szef Fiata - Sergio Marchionne - powiedział stanowczo, że Fiatw życiu nie sprzeda Alfy Niemcom...

 

Samochód, który prowadzi się sam

Pewien zespół naukowców z Google opracował system, dziękiktóremu samochód prowadzi się sam bez jakiejkolwiek ingerencji zestrony człowieka.

 

Takiego garażu w życiu nie widziałeś!

Stany Zjednoczone są domem dla milionów domorosłych wynalazców,którzy skonstruują wszystko, żeby tylko ułatwić sobie życie. Otojeden z nich.

 

Taniec Blocka w San Francisco

Kena Blocka kojarzą chyba niemal wszyscy fani czterech kółek.Człowiek, który założył firmę DC Shoes w pewnym momenciezdecydował się na starty w rajdach samochodowych. Znany jednak jest zfilmów w których prezentuje Gymkhanę.

 

Wypożycz Audi na 28 dni

Audi uruchomiło nietypową wypożyczalnię samochodów w San Francisco.Klienci będą mogli wypożyczać wybrane modele przy pomocy specjalnejaplikacji.

 

Autonomiczna ciężarówka i 50 tys. puszek Budweisera

Firma Otto wypuściła po wielu miesiącach swój projekt na drogi. Kilkadni temu autonomiczna ciężarówka wypełniona po brzegi piwemprzejechała swoją pierwszą trasę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "San Francisco".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019