Wyszukiwałeś:

Santa X

Fe X

. Znaleziono 161 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Santa Fe

Spróbuj też wyszukać: santa fe dane techniczne santa fe 2004 hyundai santa fe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 161 wszystkich):

Nowy Hyundai Santa Fe

Dziś Hyundai zaprezentował następce swojego średniej wielkości SUVa, nowymodel Santa Fe. Następca będzie większy, dostojniejszy i bardziej komfortowy.Prezes Hyundaia Cung Mong-Koo z dumą mówi o nowej terenówce.

 

Prawie 200-konny Hyundai Santa Fe

Hyundai wprowadził właśnie do oferty model Santa Fe z 2,7-litrowym silnikiembenzynowym o mocy 189 koni mechanicznych w cenie 129 900 złotych. W końcu,można by rzec, gdyż jednostka ta była dostępna z tym modelem na innychrynkach już od dłuższego czasu.

 

Santa Fe z korodującymi wahaczami

Możliwość wystąpienia korozji wahaczy w modelu Hyundai Santa Fe jestprzyczyną, z powodu której właściciele tego modelu (typ SM) będąproszeni o stawienie się w autoryzowanej stacji obsługi koreańskiej marki.

 

Takie będzie nowe Santa Fe

Jeden z najszybciej rozwijających się obecnie producentówsamochodowych, czyli firma Hyundai, już niebawem będzie miała kolejnego asa wswojej talii. Mowa tu o nowej generacji modelu Santa Fe, który światowąpremierę będzie mieć już w kwietniu na wystawie w Nowym Jorku.

 

Oto nowy Hyundai Santa Fe

Hyundai od pewnego czasu ma sporo do powiedzenia w segmencie wszelkiej maściSUV-ów. Na trwającej właśnie wystawie samochodowej w Nowym Jorkuzaprezentowana została trzecia generacja modelu Santa Fe, niezwyklepopularnego, także w Europie, średniej wielkości auta sportowo-rekreacyjnego.

 

Nowy Hyundai Santa Fe już w sprzedaży

W polskich salonach Hyundaia można już ustawiać się w kolejkach po nowy model w gamie, czyli nową wersję Santa Fe. Ceny zaczynają się od 129 900zł. za wersję 5-osobową.

 

Hyundai Santa Fe: Koreańczyk z renomą

Model ten zdobył taką renomę na naszym globie, że pomimo wprowadzanianazewnictwa alfanumerycznego na rynku europejskim, w tym przypadku zrobionowyjątek i pozostano przy dotychczasowej nazwie. Nowa generacja Hyundaia SantaFe właśnie debiutuje na Starym Kontynencie i ma chrapkę na większą częśćsegmentu D-SUV, czyli średniej wielkości pojazdówrekreacyjno-sportowych.

 

Hyundai Santa Fe: Równanie do najlepszych

O tym, że koreańska motoryzacja dorównała już do producentów ztzw. segmentu popularnych aut, nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać.Hyundai ma jednak zdecydowanie większe aspiracje. Za cel postawił sobie markiz segmentu premium, a bronią, która ma mu pozwolić zrealizować tenplan, jest nowa generacja Santa Fe. Czy ten moment, że Hyundaia powinnyzacząć się obawiać takie marki jak Audi, BMW czy Mercedes, już nadszedł?

 

Większe Santa Fe genewską premierą

Na startujących za nieco ponad tydzień targach motoryzacyjnych w Genewie Hyundai pokaże swojego największego SUVa, który dołączy do gamy modelowej. Hyundai Grand Santa Fe będzie gwiazdą koreańskiego producenta natargach w Szwajcarii.

 

Hyundai Grand Santa Fe - debiut dużego SUV-a

Już można kupić w Polsce odświeżoną wersję największego Hyundaia. Model Grand Santa Fe ma 7-foteli, 200-konny silnik Diesla i kosztuje co najmniej 229900 złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Santa Fe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019