Wyszukiwałeś:

Santana

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Santana

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Hyundai Sonata: Sonata jak Santana

Hyundai Sonata trafił do redakcyjnego testu mojeauto.pl w zaledwie kilkatygodni po jego oficjalnej premierze. Tym, bardziej czekaliśmy na pierwszejazdy próbne autem, którym koreański producent wraca po rokunieobecności do...

 

Santana Anibal: Hiszpański Defender

Na Salonie Samochodowym w Genewie hiszpański producent aut Santana prezentujeprototyp terenowego modelu PS10 Anibal "Short Line", który stylistycznienawiązuje do brytyjskiego modelu Land Rover Defender.

 

Land Rover G4 Challenge 2006

W niedzielę 23 kwietnia 2006 roku rozpocznie się rajd Land Rover G4 Challenge2006. Aż 18 zespołów będzie brało udział w trwającej 28 dni imprezie.

 

Iveco + Santana = SUV

Włoska firma Iveco oraz hiszpańska Santana podpisały wstępne porozumienie wsprawie szerszej współpracy, m.in. przy wspólnym modelu z segmentu SUV.

 

Iveco: Reorganizacja w Brazylii

Należące do koncernu Fiata Iveco zapowiedziało reorganizację struktur swojejdywizji w Ameryce Łacińskiej i rozwoju marki na terenie Brazylii. Włoskiproducent pojazdów użytkowych zapowiedział również, że w sierpniuwprowadzi na lokalny rynek nowy model.

 

Magnetto Wheels zakupił lubelską kołownię

Magnetto Wheels, lider w produkcji felg samochodowych w Europie, zainwestował wlubelską kołownię. Włoski inwestor za 14 mln zł odkupił zakład odsyndyka masy upadłościowej Daewoo Motor Polska.

 

Iveco i SUV

Według informacji branżowej gazety "Automotive News Europe" (ANE)włoskie Iveco szykuje się do poszerzenia swojej oferty o nowy model z segmentuSUV. Nowy pojazd o nazwie Massif najprawdopodobniej pojawi się w sprzedaży wewrześniu bieżącego roku.

 

Volkswagen Passat: Duży pojazd za niewielką kasę.

4.5 Złośliwi twierdzą, że Passat b2 malinię jak polonez. Jest w tym tylko trochę prawdy, która wcale nie leży pośrodku. Jest to kawał naprawdę porządnej maszyny, która będzie jeździładziesięciolecia całe, jeśli tylko będzie się o nią dbało. Owszem, ...

 

Volkswagen Santana w nowym wydaniu

Koncern z Wolfsburga przedstawił najnowszą generację auta, które zrodziło się jako bliźniak Passata w latach 80-tych. Auto w poprzednich generacjach odniosło ogromny sukces w Chinach.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019