Wyszukiwałeś:

Scania X

Driver X

Support X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Scania Driver Support

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Nowa Scania serii R - ekonomiczne rozwiązanie dla transportu

Scania zaprezentowała nową generację samochodów ciężarowychserii R. Pojazdy te mają zdaniem producenta wzmocnić pozycję Scania wsegmencie przewozów długodystansowych.

 

Scania wprowadza system ekologicznej jazdy

Scania opracowała nowy system, który przekazuje kierowcy nabieżąco dane umożliwiające optymalizację stylu jazdy i pozwala oszczędzićnawet do 10% paliwa.

 

Scania dla mistrza

Scania po raz kolejny szuka mistrzów kierownicy. Każdy, kto ma niewięcej niż 35 lat, prawo jazdy C+E i zawodowo jeździ ciężarówkąjest mile widziany. Droga do finału długa, ale na końcu czeka wspaniałanagroda: najnowsza Scania serii R ze skrzynią Opticruise i systemem ScaniaDriver Support.

 

Scania Driver Support – technika w służbie kierowcy

Scania Driver Support to narzędzie pozwalające w czasie rzeczywistym ocenić ipoprawić styl jazdy kierowcy, tak by był bardziej ekonomiczny. Scanieuzupełniła swoje narzędzie o usługi Fleet Management, w ramachktórych użytkownik może wybrać najodpowiedniejszy dla siebie zakrespomocy.

 

Oszczędność paliwa według Scanii

Z badań i bogatych doświadczeń marki Scania wynika, że oszczędność paliwazależy od trzech fundamentalnych czynników: pojazdu, kierowcy i serwisu.I właśnie w tych obszarach, a także na ich styku – dzięki wdrożeniusystemów wspomagających kierowcę – istnieją znaczne możliwościredukcji zużycia paliwa, dostępne dla każdego.

 

Scania pomaga użytkownikom

Scania Driver Support to nowatorski system, który w czasie rzeczywistymocenia styl jazdy i udziela kierowcy wskazówek. System ten zostałuzupełniony o usługi Fleet Management, w ramach których użytkownikmoże wybrać najodpowiedniejszy dla siebie zakres pomocy.

 

Scania Active Prediction

Scania wprowadza na rynek nowy, doskonalszy tempomat, który za pomocąsystemu GPS określa pozycję pojazdu i przewiduje topografię drogi przedpojazdem, umożliwiając tym samym zaoszczędzenie do 3% paliwa.

 

YETD 2012 - ruszyła rejestracja

Jeżeli potrafisz panować nad zużyciem paliwa, jeździć bezpiecznie iprecyzyjnie, ograniczając przy tym swoje oddziaływanie na środowiskonaturalne, to... jesteś w grze - trwa rejestracja do konkursy Young EuropeanTruck Driver 2012.

 

Finał YETD na żywo

Zobacz zmagania najlepszych europejskich kierowców. Relacja na żywo wsobotę, 8 września od godziny 11.00. Nagrodą jest nowa Scania serii R!

 

Najmocniejsza Scania Euro 6 trafiła do klienta

W połowie marca w centrali Scanii w Södertälje miało miejsceuroczyste przekazanie kluczyków do ciągnika siodłowego Scania V8 R730Euro 6.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Scania Driver Support".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019