Wyszukiwałeś:

Scania X

V8 X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Scania V8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Dark Diamond – limitowana seria Scania V8

Z myślą o miłośnikach Scania V8, niezależnie od mocy silnika, Scaniawyprodukuje specjalną serię ciągników siodłowych napędzanychośmiocylindrowym silnikiem widlastym. Ich wyjątkowa stylizacja i wyposażeniedodatkowe jest efektem bliskiej współpracy ze Svempas, znanym na całymświecie szwedzkim guru tuningu samochodów ciężarowych. Pojazdy tezostaną wyprodukowane w liczbie 100 sztuk i będą dostępne na wszystkichtypowych dla Scania V8 rynkach.

 

Scania V8 w nowej gamie

Nowy, sztandarowy silnik Scania V8 o mocy 730 KM  i 3500 Nm momentuobrotowego to najsilniejsza w swojej klasie jednostka napędowa. Nowa Scania zsilnikiem V8 dzięki nowym akcentom stylistycznym będzie równieżrozpoznawalna na pierwszy rzut oka.

 

Scania na targach IAA 2010

Podczas wystawy IAA 2010 Scania zaprezentuje nową serię R, zmodernizowane wpodobnym zakresie serie P i G oraz nowe samochody ciężarowe V8, a także nowyautobus turystyczny Scania Touring i niskopodłogowy autobus miejski ScaniaOmniCity.

 

Najmocniejsza Scania w Książu

Na polskie drogi wyjechała pierwsza i jedyna w naszym kraju Scania V8 zsilnikiem o mocy 730 KM. Kluczyki do obecnie najmocniejszej ciężarówkiw Polsce, jak na przyszłą Królową Szos przystało, nowemuwłaścicielowi przekazano 18 marca na zamku Książ.

 

Najmocniejsza Scania V8 uzupełnia gamę floty firmy Pol-Mack

Właściciele firmy Pol-Mack Sp. z o.o. specjalizującej się w transporciemiędzynarodowym odebrali w piątek 17 czerwca kluczyki do najmocniejszego naświecie, seryjnie produkowanego ciągnika Scania V8 o mocy 730 KM. Uroczysteprzekazanie kluczyków miało miejsce w scenerii barokowego XVII-wiecznegoPałacu Krasków na Dolnym Śląsku.

 

Tytuł Pomorskiej Miss Scania przyznany

W sobotę 10 września w siedzibie gdańskiego oddziału Scania odbyły sięwybory Pomorskiej Miss Scania. W tym roku już po raz 10. sympatycytuningowanych pojazdów marki Scania mieli okazję spotkać się iukoronować najpiękniejszy pojazd.

 

Scania R730 8x8 dla wojska

Na wystawie Transport 2011 w Lillestrøm, w Norwegii, Scaniazaprezentowała ciągnik siodłowy R 730 8x8 do transportu ciężkiego,przeznaczony do obsługi logistycznej misji pokojowych, wyposażony w szeregnowatorskich rozwiązań zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa imobilności.

 

Scania wprowadza drugą generację silników Euro 6

Scania wprowadza na rynek drugą generację jednostek Euro 6. Klienci będąmieli teraz do wyboru w sumie dziewięć poziomów mocy od 250 do 580 konimechanicznych.

 

Limitowana Scania Blue Stream

Scania wprowadza do swojej oferty limitowaną serię 200 ciężarówekBlue Stream, bazujących na kabinie serii R, które mają stanowić hołddla modelu Streamline z 1991 r., który stanowił przełom w projektowaniuaerodynamicznych kabin.

 

Chimera, czyli nie byle jaka ciężarówka

Chimera to najnowsze dzieło Svempy Bergendahla, słynnego Szweda zajmującegosię tuningiem ciężarówek. 1460 KM osiągnięte z silnika Scania V8mówi samo za siebie. Już pod koniec sierpnia Chimerę będzie możnazobaczyć w Gdańsku podczas 13. edycji Pomorskiej Miss Scania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Scania V8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019