Wyszukiwałeś:

Scania

. Znaleziono 309 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Scania

Spróbuj też wyszukać: MAN umowy serwisowe r420

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 309 wszystkich):

Ekologiczna Scania w Słupsku

Scania przekaże do eksploatacji Miejskiemu Zakładowi Komunikacji w Słupsku naokres 5 lat pięć nowoczesnych, napędzanych ekologicznym paliwem E95,autobusów miejskich, wyprodukowanych w słupskich zakładach Scania ProductionSłupsk. Producent zobowiązał się również do zapewnienia kompleksowejobsługi serwisowej.

 

Scania V8 w nowej gamie

Nowy, sztandarowy silnik Scania V8 o mocy 730 KM  i 3500 Nm momentuobrotowego to najsilniejsza w swojej klasie jednostka napędowa. Nowa Scania zsilnikiem V8 dzięki nowym akcentom stylistycznym będzie równieżrozpoznawalna na pierwszy rzut oka.

 

Scania na targach IAA 2010

Podczas wystawy IAA 2010 Scania zaprezentuje nową serię R, zmodernizowane wpodobnym zakresie serie P i G oraz nowe samochody ciężarowe V8, a także nowyautobus turystyczny Scania Touring i niskopodłogowy autobus miejski ScaniaOmniCity.

 

100 lat autobusów Scania

Od 1911 r. wyznacznikami działań Scania w branży autobusowej są ciągłedoskonalenie produktów i orientacja na klienta. Poznaj kamienie milowe whistorii firmy i konstrukcje, które wzbudziły zainteresowanie na całymświecie, a także jak zmieniała się firma i znak firmowy.

 

Tytuł Pomorskiej Miss Scania przyznany

W sobotę 10 września w siedzibie gdańskiego oddziału Scania odbyły sięwybory Pomorskiej Miss Scania. W tym roku już po raz 10. sympatycytuningowanych pojazdów marki Scania mieli okazję spotkać się iukoronować najpiękniejszy pojazd.

 

Scania pomaga użytkownikom

Scania Driver Support to nowatorski system, który w czasie rzeczywistymocenia styl jazdy i udziela kierowcy wskazówek. System ten zostałuzupełniony o usługi Fleet Management, w ramach których użytkownikmoże wybrać najodpowiedniejszy dla siebie zakres pomocy.

 

Scania w Kortrijk

Na swoim stoisku na targach Busworld 2011, w belgijskim Kortrijk Scaniaprezentowała cztery pojazdy - Citywide LF i LE, OmniExpress 3.20 oraz TouringHD.

 

250 ciągnik marki Scania dla firmy Batim

W pierwszych dniach lutego 2012 roku w siedzibie Scania w Södertäljemiała miejsce ceremonia dostarczenia 250 ciągnika Scania dla firmy Batim.Kluczyki do pojazdu przekazał osobiście na ręce Prezes BarbaryEdelmüller-Generaux, Prezydent i Dyrektor Generalny Scania CV AB LeifÖstling.

 

Scania - 100 lat w mundurze

Od przeszło 100 lat Scania dostarcza technicznie zaawansowane pojazdy dla misjistrzegących pokoju w różnych krajach. Pojazdy te czerpią pełnymigarściami z modułowego systemu produkcji, który na dużą skalęfunkcjonuje przy cywilnych ciężarówkach i autobusach Scania.

 

Scania na targach Bauma

Scania zaprezentuje na zbliżających się targach Bauma 2013 szeroką ofertęproduktów, a także usług powstałych w oparciu o najnowocześniejszerozwiązania techniczne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021